Druhé jméno pro holčičku? První je Diana 🙂

inkognita
13. čer 2017

Zdravím maminky,

Chci se poradit. Čekám miminko - zatím nevíme pohlaví, ale jméno pro kluka máme jasné už z prvního těhotenství. První se mi narodila holčička jménem Diana. Poradíte jaké dívčí jméno by se hodilo k Diance, kdyby se ji narodila sestřička?

Děkuji za tipy 🙂
Inkognita

mercedesse
24. čer 2017

vůbec nevím proč, ale napadla mě Lota.

isabelafuentes
24. čer 2017

A proc se to ma hodit ke jmenu jeji sestry? 🙂 To moc nechapu,kazda muze mit prece uplne jine jmeno a nicemu to nevadi,ne?

rena1410
24. čer 2017

Darina

kaja2016
24. čer 2017

@isabelafuentes Jo, to máš pravdu, taky jsem o tom přemýšlela. Plánujeme druhé a u první jsme jméno vybrali někdy v sedmém měsíci i podle toho, jak moc kopala a jak jsme si ji představovali. Musím říct, že jsme se fakt trefili🙂 Takže jo, souhlas.

kukukacka
24. čer 2017

My mame Valentinku a ted cekame druhou holcicku. Chceme Majdalenku. Obe jmena na 4 slabiky 🙂 stejny pocet slabik zni dobre myslim. Chtela jsem puvodne Lindu ci Natalku. Ale to se nelibilo muzi. Na Majdalene jsme se shodli okamzite. Jinak super stranky nasejmena.cz Je tam velky vyber jmen a i pocet v republice 🙂 Nase Majdalenka bude 18. holcicka v cele CR ;)

rou
25. čer 2017

Adriana, Mariana, Viola to napadlo mě 🙂

verena
25. čer 2017

A co Helena? Kamaradka má Helenku a i když se to muže zdát nemoderní - je to super jméno - klasické, mezinárodní, jde na to spousta zdrobnelin a bude určitě široko daleko jedina. A hodilo se by se to k řecké mytologii. Jinak zkus vazne pročíst tento seznam, nektera jména se stále dávají a třeba ti něco padne do oka https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Seznam_postav_ř....

inkognita
autor
26. čer 2017

Moc děkuji za tipy, kouknu ještě na ty odkazy. Nemusí to být stejně znělé jméno, jen bych ráda nějaké ne příliš dlouhé, ne typicky staročeské, ale takové nějaké i mezinárodní a přitom známé v česku :D nějak tápu 🙂 třeba to bude kluk :D ale něco vymyslet musím :D

kaja2016
26. čer 2017

@inkognita A tu knizku od Knappove znas? Tam najdes vsechny povoleny jmena. My si tam vybrali a taky jsme nechteli ceske...🙂

kukukacka
26. čer 2017

@kaja2016 Dnes uz musi povolit kterekoliv jmeno. Jedina podminka je ze to nesmi byt zdrobnelina ci jmeno hanlive.

blahova_andrea
26. čer 2017

co denisa?

inkognita
autor
26. čer 2017

@blahova_andrea Denisu máme v rodině.. nechci aby se děti jmenovaly stejně :D

blahova_andrea
26. čer 2017

@inkognita to chápu

nella18023
25. zář 2018

Doriana, Edita, Dorota, Thea, Tamara, Darya, Damira 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru