Hledám gynekologa, poradíte? Černý Most a okolí

lenkavitt
2. srp 2017

Nutne hledam noveho gynekologa.. Praha.. Cerny Most, Horni Pocernice nebo Zizkov... poradite? Kde berou... koho muzete s klidnym svedomim doporucit? Brouzdam po netu.. procitam recenze a nejak se nemuzu rozhodnout.. sveho gynekologa mam ted 2 hodiny cesty od bydliste... takze musim k jinemu tady...

lenkavitt
autor
2. srp 2017

... klidne i okoli uvedenych mist... diky moc..

magdanaty
3. srp 2017

Za sebe doporučuji MUDR. Kláru Milotovou z Gynvinu,je to mezi Flórou a Želivskeho. Paní doktorka i sestřička jsou moc mile, ordinace nove zrekonstruována, čista, příjemna. Plati se příspěvek 500kc za rok, ale stoji to za to..posílají SMS ze se máte objednat na prohlídku, když si zapomenete zavolat o výsledky vyšetření, volá sestra sama🙂 Já jsem spokojena a i když to mam ted z ruky, určíte tam zůstanu.

darjal
5. srp 2017

Ja za sebe doporucuji Renatu Kavanovou, je na Narodni tride, ale nevim, zda bere nove pacientky..

naste
5. srp 2017

@lenkavitt Na Černém Mostě MUDr. Vetešníková-Koubová, ale nevím, jestli ještě bere. Jinak určitě bere MUDr. Tomáš Brtnický, má novou ordinaci v Ženských domovech na Smíchově nebo MUDr. Jiří Škultéty na Letné.

lenkavitt
autor
6. srp 2017

Moc dekuji.. v pondeli zacnu obvolavat... snad me nekdo veme 🙂

naste
6. srp 2017

@lenkavitt Já myslím, že ano, jen si nejsem jistá tou MUDr. Vetešníkovou, ta už má tu ordinaci dost dlouho, ti doktoři asi rok, tak ještě přijímají. Vyberte si podle sympatií, všechny můžu doporučit.

boule12
6. srp 2017

Ahoj,
vřele doporučuji MUDr. Škultéty. Ordinaci má na Dukelských hrdinů, Praha 7, Strossmayerovo náměstí. Je výborný gynekolog, porodník i chirurg. Pracuje ještě na část úvazku ve FN Motol. Je opravdu skvělý. 🙂

darjal
6. srp 2017

Doplňuji, na Dr. Škultétyho jsem měla taky moc dobrá hodnocení a doporučení, ale bohužel tenkrát neměl smlouvu s mojí pojišťovnou (ministerstvo vnitra), a proto jsem hledala na doporučení dál - viz výše.

anetka9
6. srp 2017

Já chodím blízko Černýho mostu v Hloubětíně sem: http://www.gyncentrum.cz/ a před nedávnem ještě nabírali🙂

tensorflow
6. srp 2017

já chodím k Dr. Driákovi, je to přímo na libeňském nádraží. Vím, že příjmá pacientky, taky jsem se k němu nedávno hlásila.

jamia
6. srp 2017

Dr. Škultétyho taky doporučuju, navíc je to sympaťák 🙂

kamili
6. srp 2017

Dr. Mario Smehil - Uvaly. Doporucuji 🙂

lenkavitt
autor
6. srp 2017

Radsi bych zenskou nez chlapa 🙂 ale mam 4 kandidaty, tak uvidime.. diky moc, jste zlate 🙂

naste
6. srp 2017

@lenkavitt Já myslím, že gynekolog je lepší chlap, ale to je můj názor.

jade85
6. srp 2017

To je vtipný, jak vás hodně doporučuje Dr. Škultétyho 🙂 Já na něj narazila úplně náhodou na pohotovosti v Motole a musím říct, že na mě udělal velký dojem. Skoro jsem uvažovala, že se k němu přeregistruju, ale jsem celkem spokojená se svým doktorem a nechtělo se mi to řešit 🙂

lenkavitt
autor
7. srp 2017

@naste to uz jsem take slysela... ale jsem nejakych 20 let u zensky... resp. Matka-dcera.. takze u dvou.. a prece jen tam clovek ukazuje neco, co videl jen malokdo... nicmene si pro tentokrat asi vyberu chlapa.. uff takze jdu volat 🙂 musim... pac jedu 6.tyden.. prestehovali jsme se sem pred rokem.. to jsem byla jeste u sve na cyto.. takze ted uz musim vse tady. Neb jezdit 2 hodiny za gynekolozkou je naprosta hloupost...

nikuu
7. srp 2017

Doporučuju doktora Klimeše, má ordinaci primo v poliklinice na Černém mostě a je bezvadný.

boule12
7. srp 2017

@jade85 Já ho znám jako kolegu, ale i jako pacienta. A je to opravdu skvělý člověk. Z jistých důvodů k němu sama nechodím, protože bych pak asi na chodbě trošku rudla :D. Ale převedla jsem k němu celou rodinu a kamarádky 🙂 A nejspíš mu ani já neodolám.. 🙂

jade85
7. srp 2017

@boule12 to věřím 🙂 já asi odolám, pokud mi můj doktor nedá důvod od něj odejít 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru