• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nečekaně těhotná. Nechci se ukvapit a v budoucnu litovat

6. července 2012 
ahoj :slight_smile: ,
vše co bych sama napsala, už napsáno je :slight_smile: .
nezbývá než ti/vám popřát mnoho štěstí a radosti!
fandím ti :dizzy_face:
4. črc 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, vše bylo řečeno, souhlasím s příspěvky, jenom si dovolím podotknout, že by sis vše měla srovnat v hlavě - opravdu se ujistit, že dítě chceš, že toho nebudeš litovat, že dítě chceš i kdyby se s tebou partner rozešel. Hodláš porodit a vychovávat novou lidskou bytost, což je krásná ale zároveň velmi zodpovědná úloha. Dítě by nemělo pociťovat, žes ho nechtěla, že bylo v tvém životě překážkou tvých plánů. Přeju hodně sil a spolehlivého partnera,protože ve dvou je to vždy o něčem úplně jiném.
4. črc 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Báro, drzim moc palce, bude to krasa, neboj :slight_smile: Nekdy je to narocne, ale miminka a male deti toho v realu materialne zase az tolik nepotrebuji. Hlavne moudre, trpelive a milujici rodice :slight_smile: A to temer nic nestoji :slight_smile: Mej se prima a dej vedet, jak jsi se rozhodla :slight_smile: paaa :slight_smile:
5. črc 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, myslím, že to zvládneš, podle toho, jak píšeš :slight_smile:
6. črc 2012 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiez za miminko. Bude to urcite tazke, ale verim ze to zvladnes, drzim moc palce.
6. črc 2012 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já rodila měsíc před dvacátýma narozeninama. Výbavičku jsme částečně dostali po mojem malém bráškovi, něco jsme dostali nového od rodiny, něco jsme koupili - některé starší tady na bazarku a něco nového. Výbavičku jsme pořizovali postupně asi už od 10 tt. Sice se to nemá ale neudělalo to moc vítr v peněžence. Bydleli jsme v podnájmu, manželovi neprodloužili smlouvu a já jsem byla kvůli rizikovému těhu doma a bez příjmu. Manžel začal podnikat a postaral se o mě. Mimčo jsme chtěli přivést do svého, něco jsme měli a tak jsme si vzali překlenovací úvěr a koupili byt. Poplatky dohromady za byt i úvěr vyjdou jen o něco málo víc než podnájem. Dnes má malý 2 měsíce a jeho úsměv je to nejhezčí, co jsem v životě viděla! Já pobírám rodičák a i to je přísun do rodinného rozpočtu. Nechybí nám nic, žijem si, myslím fajn. Sice nekupujem vždy to nejdražší a na běžných věcech se snažíme ušetřit ale to si myslím, že není dneska nic neobvyklého. Takže držím pěsti a doufám, že se rozhodneš správně.
6. črc 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek