Pozitivní těhotenský test, ale děložní čípek je dole

tereza1995
30. led 2018

Ahoj holky, prosím mám dotaz jestli s tím nemáte náhodou někdo zkušenost, nikde jsem to nenašla. Už týden mi nepřišla ms, test je pozitivní, ale děložní čípek je dole a otevřený :( Už jednou jsme potratila, myslíte, že je to známka dalšího blížícího se potratu? Na gyndu zatím nechci, stejně tam ještě nebude nic vidět. Děkuji ahoj 🙂

vendelinka08
30. led 2018

Asi bych neresila kde a jaky mas cipek. Pokud mas pozitivni test..tak to ber ze tehu jsi. Objednej se na gyndu a uvidis. Vubec bych ted na cipek nesahala. Blizici potrat ti asi nikdo nevyvesti. Zkus byt v klidu a ver ze tentokrat to bude dobre. Nejistota je vzdy...tak se drz...😊

pandora197
30. led 2018

@tereza1995 Přesně jak se píše nade mnou,nech čípek v klidu ať si tam ještě nezavlečeș nějakou infekci.O potratu to neřekne vůbec nic,takže prostě ber,že jsi těhotná a vyčkej kontroly.

lenka253
2. únor 2018

Čípek vůbec nesleduj. Sledovala jsem ho skoro rok každý cyklus a když jsem otěhotněla, tak čípek by byl to poslední, podle čeho bych těhotenství poznala. Také jsem plašila, protože byl úplně stejný jako před MS - i otevřený. Až někdy v 7tt jsem si všimla, že je takový velký a tvarově úplně odlišný od normálu a úplně uzavřený taky není a vše je OK. Nestresuj se a na nějaký čípek kašli. 🙂

tereza1995
autor
2. únor 2018

@lenka253 děkuju strašně moc! Uklidnila jsi mě!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru