Velmi mladé maminky. Měla by si dívka dítě nechat?

klaruska01
23. říj 2007

ahojky jaky mate nazor na necekane otehotneni napr. mezi 15-16 rokem?mela by si ta divka dite nechat?nebo ne?

luciasek07
4. zář 2009

adelka: 😀 kolik ti je????

stylly
4. zář 2009

Ahojky holky,..myslím,že pokud jsou manžele,nebo partneři zaopatření tak klidně můžou mít miminko když má žena 2O,21,..proč né,když se na to cítí🙂
Mě bude v lednu 22,vdávala jsem se ve 20 a dětátko čekám v 21 🙂

adelka89
4. zář 2009

luci 19 😀

adelka89
4. zář 2009

ale spravny vek na to porodit dite neexistuje, znam holky,kterym je 25 a o dite by se postarat nedokazali...takze je to proste relativni, pokud zena citi,ze miminko je to, co v jejich rodine chybi k tomu 100% stesti a spokojenosti,tak si myslim, ze prave v tomto okamziku je zrala na to stat se matkou

luciasek07
4. zář 2009

no mě se 21 blíží..za týden🙂)) taky jsem se vdávala ve dvaceti..teda letos v létě a nelituju..mám toho nejlepšího chlapa,co jsem si mohla přát...i kd6 je občas na zabití..Michalovi je 26 a porý by byl rád aby si miminko užil..tuhle topočítal a konstatoval,že pokud by jsme mímo měli příští rok,tak až by mu bylo 20,tak jemu bude 47 a to je prý tak optimální😀

majatob
4. zář 2009

adelko,stylly, nazdaar, tak se zase potkavame 😀
adel, me nase prijmy neprijdou zas tak strasny...furt se z nich jeste da usetrit, tak to nebude takova hruza 😀 😀 😀

luciasek07
4. zář 2009

adel:co tomu říká tvoje okolí a rodiče?? 😀 no to,že bych se o toho prcka nedokázala postarat je to poslední,co mě trápí 😀 tím,že mám tři mladší sourozence a toho nejmladšího jsem hlídala furt,mám velmi dobrou školu 😀

luciasek07
4. zář 2009

maj: člověk musí vědět,jak šetřit🙂

stylly
4. zář 2009

maja:Tobě je vlastně kolik?

adelka89
4. zář 2009

😀
luci ja se budu vdavat za mesic a par dnu a taky toho nelituju, neni to kvuli miminku to vubec ne 🙂 svatba byla naplanovana na 8.5.2010 ale to budu prave v sestinedeli,takze jsme ji presunulu na rijen,takze ze me bude brzo taky mlada pani 🙂 tatkovi je 24 takze je taky hodne mlady,ale musim rict,ze na to ze je mu tolik ma skoro dodelanou VŠ ( chybi mu jen dodelat diplomku) a uz 2 roky pracuje,takze si nemyslim, ze bysme byli nejak extreme nezaopatreni 🙂
proste jsme stastni a hotovo 🙂

majatob
4. zář 2009

luci, kez bych to vedela, to uz bysme byli milionari asi 😀 😀 😀

majatob
4. zář 2009

nedopsala jsem to a odeslala...
me musi krotit manzel, jinak bysme na konci mesice jedli jen chleba se sadlem 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

adelka89
4. zář 2009

maji, rikam ze te obdivuju 🙂 je to urcite super, za chvilku se budes mit jak v abvlnce az vam tatka zacne vydelavat korunky 🙂
luci nasi? uplne v pohode, na mimco se tesi, okoli je na tom uz trosku hur, protoze jak asi v dnesni dobe vsude, je tu zauzivana ta blbost jako je prumerny vek vis? takze vsem pripadame mladi, ale zas na druhou stranu, berou to docela v pohode protoze jsme spolu uz 6 let a tak se utesuji tim, ze : "mohlo je to potkat i driv " 😀

stylly
4. zář 2009

adelko:ty jsi ročník 89??? 😉

adelka89
4. zář 2009

jj styly revolucni dite 🙂 narodila jsem se 5 dnu pred samet.revol. 😀

majatob
4. zář 2009

stylly, me je 22 😀

luciasek07
4. zář 2009

adel jo to znám..mám v práci kolegyn o rok mladší jak já...s klukem byla tři měsíce a otěhotněla...ted se jim narodila nádherná holčička..když jsem za ní byla v porodnici tak jsem jí mrtě záviděla🙂

majatob
4. zář 2009

jej, ja predtim napsala, ze je mi 23 a chtela jsem tim rict, ze budu mit 23 az se narodi druhy 😀 😀 😀

stylly
4. zář 2009

maja:Mě bude 22 jak se mi narodí první 😀 😀 😀

majatob
4. zář 2009

stylly, vidis jakej ses starous? 😀 😀 😀

adelka89
4. zář 2009

luci myslim,ze to do toho cervence 2010 nevydrzis 😀

majatob
4. zář 2009

adel, taky myslim, ze podlehne driv 😀 😀 😀

stylly
4. zář 2009

maja:NO to jo,..někdy si po ránu příjdu na 40. 😀 😀 😀

adelka89
4. zář 2009

😀

stylly
4. zář 2009

maja:Koukám,že ti to pěkně letí,...už jsi v 15tt 😉

majatob
4. zář 2009

stylly, a bude hur, ja su obcas po ranu aj sedesatnica 😀

adelka89
4. zář 2009

maji musis dat do alba novou fotku pupiku 🙂 taky se na to pomalu chystam

luciasek07
4. zář 2009

budete na mě uzavírat sázky??😀no já jsem ve fázi do konce roku vyswadím prášky 😀

majatob
4. zář 2009

stylly, vcera jsem byla na ko a mimous uz odpovida konci 16tt 😉 ale nechce se mi to predelavat, stejnak se to jeste desetkrat zmeni 😀

stylly
4. zář 2009

maja:Nejhorší,že chodím do školy,..ale v říjnu si to odložím na další rok,..chybí mi už jen rok tak by to byla škoda zahodit,...jen mě trošku vadí jak se mě všichni ptají kdy to čekáte,co to bude,kope,..znáš to 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru