• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Falešně pozitivní triple test. Stalo se to někomu?

22. prosince 2015 
ahoj maminy nevite nekdo neco o pozitivnim tripl testu jsem 17+3 dvojvajecna dvojcatka holcicka a chlapecek downum syndrom pro jeden plod 1:10 dnes jsem byla v olomuci na genetice rekli mi ze chlapecek marozsahly vnitrni hydrocefalus vzali me na odber plodove vody vysledky budu vedet v pondeli jsme s pritelem uplne nestastni mame 3 deti zdravi dekuju moc za odpoved
15. únor 2013 ve 20:52  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina111 když jsem se ptala svýho gyndaře, jak je to s pozitivitou tripple testů, tak mi řekl, že vycházejí pozitivněji častěji, než se vůbec kde uvádí. Jsou to prý hrozně nepřesný testy a je zbytečný je dělat...
15. únor 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky paní doktorka mi říkala že mám špatné hodnoty krve a poslala mě na genetiku máte stím někdo zkušenost vubec nevím co mě čeká :frowning2:
19. bře 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli jsme taky falešně pozitivní test... rozhodilo nám výsledek špatně uvedené stáří těhotenství. Ty triple testy jsou "schválně" falešně pozitivní aby se v druhém kroku (odběru plodové vody) vyloučilo postižení. Pokud by bylymíň falešně pozitivní nebo dokonce falešně negativní, nemohli by toho tolik odchytnout...takhle mi to vysvětloval dr... každopádně moc držím palce :slight_smile:
19. bře 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem v 16tt a první screening sem měla v pořádku.Teď špatné výsledky triple testu.Mám věřit screeningu nebo triplum?
19. bře 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannule Taky jsem měla první screening v pořádku a u tripple testu mi vyšlo vysoké HCG. Doktor mě poslal na genetiku a ten pak na odběr plodové vody. Na výsledky jsme čekali 3 týdny,dopadlo to dobře - čekáme chlapečka :slight_smile: Teď jsem ve 22 tt. Určitě to bude dobré,držím palce
20. bře 2013 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, rozhodla jsem se prispet. Mozna tim pomuzu dalsim maminkam, co je potka neco podobneho jako nas. NT+ nam vysly super, tripple testy spatne a integrovany test taky spatne. Riziko rozstepu VYSSI NEZ 1 ZE 2! A zvysene HCG. Tri tydny cekani na geneticky ultrazvuk a dneska nam oznamili, ze cekame zdraveho chlapecka. Takze vy, co budete mit spatne vysledky, nezoufejte. Dokonce i integrovany test, ktery ma udajne presnost pres 90%, se muze splest a miminko muze byt zdrave!
Jeste nas v patek ceka plodovka, ale to uz si moc nepripoustim, ze by neco bylo spatne.... ultrazvuk dopadl opravdu ukazkove. Preju vsem pevne nervy a at vam to cekani utika!
29. kvě 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik Mimochodem, nakonec ve druhém těhu jsme si zapatili kvalitní testy a ty opět potvrzovaly 1:21 Downa pro druhé dítě..zase celý kolotoč, porduhé ovšem ne amnio ale choriové klky - ještě hnusnější než amnio..a opět závěr - dítě zdravé..prostě jsem byla hormonálně vždy mimo jejich tabulky.. a poděkování paní Mudr na fakultce v POstravě - genetika - celou dobu sjme nechtěli znát pohlaví dítěte a ona na rozloučenou nám řekla, - " Malý asi bdue fotbalista, že? " Kráva pitomá...
22. pro 2015 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek