• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Genetika MUDr. Polák nebo FN Olomouc? Máte zkušenost?

25. října 2016 
ja jsem byla ve FN a musim rict, ze pristup nebyl spatny - je pravda, ze jsem zrovna mela pani doktorku Mrockou, moc nemluvila, ale kdyz se clovek zeptal, odpovedela a potom i vse sama ukazovala a komentovala... poplatek jen 30 kč, fotka za 50 kč - a snazi se ji udelat fakt co nejhezci... a kdyz se ji an druhem utz (ve 20. tydnu) neco nezdalo, objednali nas znova na kontrolu za 3 tydny a zase vsechno ukazali... takze za me super FN! Ale nemuzu to srovnat, u Polaka jsem nebyla... :wink:
16. říj 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla u Poláka a byli jsme maximálně spokojení! Je pravda, že jsme čekali a i páry před námi, jak se ale 2 tatínci zvedli a ozvali se, šlo vše jako po másle. My přišli dopoledne a moc natěšení a pozitivně nalazení, tak nám to ani nepřišlo :slight_smile: Čekali jsme asi necelou hodinku. Sestra byla ze začátku né moc příjemná nebo aspoň na mě tak působila, taková frndička :grinning: ale pak už oukej. Brali mi tam i krev a to jak nemám nikdy problém, tak to bolelo, krev mi pak tekla a měla jsem lehkou modřinku, jinak mi vytáhnou jehlu, já shrnu rukáv a jdu :slight_smile: ale to mimo.. samotný pan doktor ovšem naprostá pecka! Moc příjemný, ochotný, nebylo vůbec ticho, celou dobu mluvil, ukazoval a popisoval co kde je, co zrovna dělá a pořád opakoval jak vše vypadá v nejlepším pořádku, byli jsme s jeho přístupem maximálně spokojení! Rovnou nám řekl ve 12tt i s docela jistotou v hlase pohlaví, tak uvidíme :slight_smile: až skoro při odchodu jsem se ptala ještě na 3D/4D foto zda dělají taky že bych příště chtěla a sám se nabídl že se o to ještě můžeme pokusit i teď jestli chci, ale už se mi nechtělo vracet na lehátko a počkám si až bude miminko "dodělanější" :grinning: fotku máme moc krásnou. Platili jsme 1400kč za vyšetření + 100 kč za manžela jako doprovod + 100 kč za fotku, 1000kč mi proplatila pojišťovna. Za měsíc a půl se chystám na druhou návštěvu tak uvidíme, to jedeme až odpoledne tak doufám, že nebude unavený a přístupem nezklame, plánuju si vymrčovat :grinning: Další genetika by už měla být prý zadarmo, tak jsem zvědavá, každopádně se mnou půjde opět manžel a chci foto a video ve 3D, tak si zase zaplatíme. Vím, že se v tom točí těžké peníze, proto jej také doporučují gynekologové, mají provize :wink: ale teď už si ho odchodím a u druhého zkusím zase FN :slight_smile:
21. led 2015 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, chtěla bych se zeptat, jak je to teď s genetickým vyšetření ve FN Olomouc?! Ke kterému lékaři se kdyžtak objednat? Je to vyšetření stále zdarma, nebo?! Jak jste byly ve FN s genetikou spokojení atd? Moc všem děkuji za odpovědi.
9. bře 2015 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla před dvěma lety u Poláka stálo to kolem 1500 už nevím přesně, nyní jsem opět těhotná a byla jsem ve fn olomouc a je to zdarma když máte žádanku od svého gynekologa, a snad i je to ve fn lepší :slight_smile: hrozně milé sestřičky i lékaři,ihned jsem šla na řadu, to u Poláka jsem čekala asi hodinu :slight_smile: Ve fn mě důkladně prohlédly,komunikovali semnou,sestřičky mi i s radostí ohlídali dvouletého syna který tam byl semnou, za mě fn olomouc super :slight_smile:
31. bře 2015 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky jsem objednaná do fn v Olomouci na kontrolní ultrazvuk srdíčka (FECHO). jsem objednaná až na 17:45 zdá se mi to celkem pozdě a proto bych se chtěla zeptat jestli máte některá s tímto vyšetřením zkušenost jak dlouho trvá co očekávat..:slight_smile: moc děkuju za každou odpověď..:slight_smile:
28. říj 2015 ve 12:19  •  čeká miminko, termín má v březnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem u Poláka v roce 2013 a velká spokojenost, spousta malých foteček ve zprávě zdarma ,plus jedna velká, pokud měl člověk zájem za 100 Kč a pojišťovna celou částku 1400 Kč za vyšetření zpětně uhradila. Tak snad se to nezměnilo, protože za pár týdnů tam pojedeme s druhým těhotenstvím:slight_smile:. Není mi známo, kde je vyšetření kvalitnější. Tento genetik mi byl doporučen, tak jsme jeli tam a nelituji.
3. lis 2015 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak jsem z toho ted zmatená. V úterý jdu na genetiku - odběr krve k Dr.Polákovi do Olomouce a 28.4 na ultrazvuk.Kamarádka mi ho doporučila,ale jak tady čtu, některé recenze,tak si ted nejsem jistá :frowning2: Snad to bude vše dle mého očekávání.
8. dub 2016 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla ve fakultce na konci února. vyšetření bylo zdarma, sestřičky i doktorka úplně super. nemůžu si stěžovat.
13. dub 2016 ve 12:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim mamimky chtěla bych se zeptat co obnáší genetické vyšetření jsem objednaná na pátek do FN v Olomouci a chtěla bych se jěště zeptat jestli se něco platí když jsem tam objednaná na doporučení svého gynekologa ? :slight_smile: přeji hezký den
20. dub 2016 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, my jsme byli u Polaka pred tydnem. Moji zene brali vzorek placenty. Pred zakrokem bylo vse v nejlepsim poradku a ted ma moje zena bolesti. Nyla u sveho gynekologa a mame najednou placentu previa. Navdavkem k tomu vam reknu, ze ten vzorek ji brala sestra z recepce i kdyz pod dohledem doktora Polaka. Nemyslim, ze takove zakroky muze delat sestra. Vse zjistim a popripade se obratim na pravnika, protoze diky jemu a jeho "profi" personalu je ted me dite i zena v ohrozeni. Dekuji Vam PANE DOKTORE
27. dub 2016 ve 20:30  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
U pana doktora Poláka jsem byla v prosinci 2015, vše bylo v pořádku, genetické testy dopadly dobře. Při odchodu z porodnice mi řekli, že malá nemá 1 ledvinku. Byl to strašný šok, dodnes mi nikdo neřekl, co se stalo. Pan doktor jen ledviny přehlídl. Prostě se nepodíval. Já se rozhodovala mezi FN a panem doktorem a takhle to dopadlo. Tady mi to připadá, že je vše jen o penězích, co nejvíc maminek, tím víc peněz, objednají hodně lidí a pak nestíhají. Potom to vyšetření je rychlé a podle toho to vypadá. Doporučuji FN Olomouc.
30. čer 2016 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také bych šla do FN Olomouc. Nač platit něco kde je to jinde zdarma ;) Nechidím k panu Polákovi, ale k jinémá gyn v téže budově kde sídlí. A i tak jsem šla na genetické testy jinam. sama sestřička mi to dporučila, že se ve FN neplatí ;)
30. čer 2016 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před 6ti lety jsem na doporučení své gynekoložky využila možnosti prvotrimestrálního screeningu u MUDr. Poláka a nemůžu si stěžovat. Měla jsem a mám za to, že platil za velmi kvalitního lékaře a diagnostika ve svém oboru. Nicméně nyní, kdy čekám druhé dítě jsem pro změnu navštívila pracoviště Fet-Med na Horním Lánu. Vnímám ho jako zdravou konkurenci dr. Polákovi a jeho kolegům :slight_smile: Pokud vím, Fet-Med vzniklo mimojiné jako reakce na reorganizaci Ústavu fetální medicíny v rámci FN a řada lékařů, kteří v tomto ústavu pracovala, se přemístila v rámci města na jiná pracoviště. Mudr. Dhaifalah, která působí ve Fet-Med je mimojiné zakladatelkou fetální medicíny v ČR a platí za mimořádného odborníka. Byla jsem u ní na prvotrimestrálním screeningu, a vzhledem k věku (38) jsem byla pozvaná na další dvě kontroly. Nicméně mělo by jít spíše o prevenci, maličké by mělo být v pořádku (klepu). Nesdílím názor - nač platit něco, kde je to jinde zdarma. Utvrzuje mě v tom mimojiné zkušenost kamarádky, která byla nedávno na screeningu právě ve FN a kde jí po vyšetření lékařka sdělila, že dítě je sice v pořádku, ale kdyby chtěla opravdu 100% jistotu, musela by jít na test za cca 15 tisíc Kč. A nashle. To by mě opravdu klid nepřineslo. Myslím si, že tato prohlášená (ač mohou být platná) shazují kvalitu a úroveň vyšetření, která se dělají běžně jinde, ale jsou zpoplatněná. Jinak ve Fet-Med stojí screening 1000 Kč, takže o něco levnější než u Poláka. Držím palce, ať už si vyberete cokoli, ať je všechno v pořádku.
6. črc 2016 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Byla jsem pred tremi roky u.male a pujdu ted znova. Byla jsem naprosto spokojena a tech 1400,- za to opravdu stojí :wink:
6. črc 2016 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja byla u dr Poláka v květnu 2014 a příště už tam určitě nepůjdu. Tvářil se, jakoby jsme ho obtěžovali, asi po minutě ultrazvuku mi řekl, že tam nic nevidí, ať se jdu na půl hodiny projít. A já jako prvorodička jsem byla vyděšená. Zprdnul mě, proč jako brečím. A po mojí nucené procházce stejně napsal tristní viditelnost a nazdar. Cca po 5 minutách v ordinaci jsme odcházeli. Takže za mě už nikdy víc a příště určitě FN Olomouc :wink:
29. črc 2016 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, jsem objednana k dr.Polakovi a chtěla jsem se zeptat jak dlouho trvá geneticke vysetreni v 1.trimestru ? Zvažuji zda vzít 3letou dceru sebou nebo zda si zajistit hlídání, dekuji
5. říj 2016 ve 13:51  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinafingr u první dcery nám dělal fakt poctivě 15min utz, ted jsem tam byla podruhé a ani ne 10min a byli jsme venku.
5. říj 2016 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinafingr mela sem sebou 15mes a zvladla to v pohode . Fakultu hradi pojistovna u polaka jen prispiva a na nic jineho uz nedostanes. Polak lepsi pristup celkem klid . Fakultka na P... byla sem tam u syna a uz nikdy vic necitlivi pristup utz bolel a to tak ze semi pri sem zacla slabe krvacet . druhe kontrole srdicka rodit takze uz fakt nikdy vic nevim jestli tam dela jeste ta popina a neminim to zjistova u dcerky u polaka a pohoda a ted taky . Priste zatim neplanuji teda vubec alduvidime co osud prinese hodne stesti . Jo a hlasit fotku a atd dopredu
5. říj 2016 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji holky Já už se bála ze Me vezmou krev a pak že budu čekat na výsledky ještě ale když to jde takto rychle tak dcerku kdyztak vezmu sebou :blush:
5. říj 2016 v 19:46  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím vás holky jaké je číslo na objednání do FN? Tam kam sem volala paní říkala že volám špatně :D
25. říj 2016 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek