• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po odběru plodové vody jste rodily v termínu?

21. ledna 2008 
Holky, které z vás byly na odběru plodové vody, rodily jste v termínu?
Slyšela jsem, že při odběru je pravděpodobnější dřívější porod, já jsem opravdu porodila o měsíc dřív. Tak by mě zajímalo, jak jste na tom byly vy ostatní.
10. zář 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucidol:zajímavý poznatek.Já jsem teď byla na odběru plodové vody,tak by mě to docela taky zajímalo.A je pravda,že mám kamarádku,která taky byla na amniocentéze a miminko se narodilo předčasně.
10. zář 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem byla taky na AMC a od 31 do 34 týdne mě hospitalizovali na udržení těhotenství. Rodila jsem o 11 dní dřive, tzn. v termínu. Je ovšem pravda, že u starší dcerky jsem byla celé těhu v pohodě a rodila jsem dříve o měsíc. Tak nevím, jestli prostě nejsem na ty dřívější porody stavěná.
10. zář 2007 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem taky byla na AMC a rodila jsem v termínu.Prcek se narodil v 40+1
ve 2.17 hodin,takže to nestihl o fous :grinning:
10. zář 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tez jsem byla na amc a rodila jsem v terminu, o tri dny driv, nez jsem mela vypocitany termin..asi amc na to vliv nema
19. led 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dojem, že tím předčasným porodem po amniu se myslí tak 24. týden apod. Nedávno tu byla chudák holka (myslím mayova nebo tak nějak), která právě rodila ve 24. týdnu, ale nejsem si jistá, zda šla na amnio.
19. led 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla na AMC a rodila jsem 41tt přesně a to se ještě malé ani zdaleka ven nechtělo :slight_smile:, neřekla bych, že AMC nějak souvisí s předčasným porodem :wink:
19. led 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla taky na AMC a rodila jsem druhý den PO termínu... Termín byl 30. 10. a malá se narodila (spontánně) 1. 11. :slight_smile:
20. led 2008 ve 22:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já na odběru plodovky byla a rodila jsem až na třetí termín, vůbec né dřív i když jsem si to tedy moc přála.
21. led 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek