Prohlídka v porodnici Ostrava Vítkovice

kateriina_12
10. led 2018

Ahoj, jsem na konci 38 tt a v pondeli me ceka prvni vysetreni v porodnici a vubec nevim co mam cekat. Zda se mam nejak objednat nebo tam proste jen tak prijit? Vzit si neco sebou? Nebo jak dlouho tam na kontrolu většinou cekate a co prohlidka obnasi? Vy ktere jste byly pred porodem predany do porodnice, jak to prosim probihalo?

robin92
10. led 2018

Kdyz me gynekolog predaval porodnici, tak mi rekl kdy tam mam prijit, ale muj gynekolog je zastupce primare v te nemocnici, tak mozna i proto. Ale asi bych si tam zavolala a pripadne se objednala, asi to nebude vsude stejne. Ja jsem tam byla jen na jedne kontrole a probihalo to klasicky, koukli se jak jsou na tom porodni cesty, co placenta a tak, mela jsem jit na dalsi kontrolu v pondeli, ale v nedeli uz jsme jeli 🙂

evjun
10. led 2018

Ahoj,neobjednava se tam. Prijdes s prukazkou za sestrickou k okynku,ona si te zapise,pak si te zavolaji na monitory a pak na vysetreni. Je to tam celkem na dlouho,vzdy jsem cekala cca 2 hodiny.

kateriina_12
autor
10. led 2018

@evjun tak tos me moc nepotesila. Jdu v pondeli tak to pocitam ze bude dele nez 2 hod.😁abych si vzala knizku.

evjun
11. led 2018

@kateriina_12 to urcite vem 🙂

kateriina_12
autor
13. led 2018

@evjun prosimte a mam jit do budovy I na prijem nebo do budovy H kde maji gynekologicke ambulance?

evjun
13. led 2018

Na prijem 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru