V kterém týdnu těhotenství lze zjistit pohlaví?

Ahoj maminky, jsem netrpělivka a ráda bych znala pohlaví svého dítěte co nejdříve. 😞 Standartně se lze pohlaví dozvědět až ve 20 tt, že?" Ale znám maminky co tvrdí, že to ví už od 12tt, tak by mne zajímalo, kdy jste se to dozvěděly vy? 🙂
Strana
z6
Dolů
PředchozíStrana
z6
Další
poletucha
29. led 2009
kajra zkus se zeptat svyho gynekologa,urcite ti nejakou kliniku doporuci...a asi se to bude platit. Ja ziju v zahranici,platim za kazdou prohlidku a dela mi 3D a 4D automaticky 😉
amonaautor
11. bře 2009
Ahoj Kajro, najdi si v ultrazvukovou ordinaci v tvém bydlišti a domlu se s něma. Já jsem byla na 3-4D UTZ v Brně na klinice Prenatal....
mrs.bistra
28. črc 2009
Nejlíp se pohlaví mimča dá poznat ve 20.týdnu.Dřív to není přesné a málokdy se doktoři v určení pohlaví neseknou 🙂Kámošce v 18 týdnu řekli,že budou mít holčičku a jaké bylo překvapení pro všechny když si místo Barči přivezli z porodnice Martínka 🙂Já byla v prvním těhu na 3D utz ve Zlíně v Prediku a u druhého miminka také a byla jsem spokojená
smardik
28. črc 2009
mi řekli kluk v 16 týdnu a fakt to kluk byl 🙂
salikova
28. črc 2009
Ahoj!Nejlip jde urcit pohlavi ve 20tydnu,jak tu pisou holky..U nas to ale potvrdilo az ve 26tydnu.Nas klucina se dlouho schovaval...
helulicek
28. črc 2009
Tak nám řekli už ve 13tt že budeme mít chlapečka x-)
barca3979
28. črc 2009
Já myslela,že čekáme holčičku a ve 20.tt na genetice nám řekli,že je to chlapeček 🙂 , manžel je štěstím bez sebe 😃
boobinka
28. črc 2009
v 19tt na 3D UTZ a ze je to kluk, to jsme poznali i my, krasne se vystavil 🙂
Strana
z6
PředchozíStrana
z6
Další