• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V kterém týdnu těhotenství lze zjistit pohlaví?

28. července 2009 
kajra zkus se zeptat svyho gynekologa,urcite ti nejakou kliniku doporuci...a asi se to bude platit. Ja ziju v zahranici,platim za kazdou prohlidku a dela mi 3D a 4D automaticky :wink:
29. led 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kajro, najdi si v ultrazvukovou ordinaci v tvém bydlišti a domlu se s něma. Já jsem byla na 3-4D UTZ v Brně na klinice Prenatal....
11. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlíp se pohlaví mimča dá poznat ve 20.týdnu.Dřív to není přesné a málokdy se doktoři v určení pohlaví neseknou :slight_smile:Kámošce v 18 týdnu řekli,že budou mít holčičku a jaké bylo překvapení pro všechny když si místo Barči přivezli z porodnice Martínka :slight_smile:Já byla v prvním těhu na 3D utz ve Zlíně v Prediku a u druhého miminka také a byla jsem spokojená
28. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi řekli kluk v 16 týdnu a fakt to kluk byl :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!Nejlip jde urcit pohlavi ve 20tydnu,jak tu pisou holky..U nas to ale potvrdilo az ve 26tydnu.Nas klucina se dlouho schovaval...
28. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám řekli už ve 13tt že budeme mít chlapečka :dizzy_face:
28. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela,že čekáme holčičku a ve 20.tt na genetice nám řekli,že je to chlapeček :slight_smile: , manžel je štěstím bez sebe :grinning:
28. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
v 19tt na 3D UTZ a ze je to kluk, to jsme poznali i my, krasne se vystavil :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek