Screening v 1. trimestru a velké bříško. Řekli vám už pohlaví?

teja97
12. lis 2020

Ahoj maminky👑

Chtěla bych se zeptat, jelikož jsem nedočkavá 😁
Řekli Vám už na 1.trimestriálním screeningu pohlaví miminka?
Jsem ve 12tt a na vyšetření jdu 24.listopadu.

A ještě jedna otázka, mám už i celkem velké bříško, měla jste to některá taky tak? Mám pocit, že třeba v 6.měsíci budu jak balvan😁

Děkuji předem za odpověďi 🌺

barunka2020
12. lis 2020

@teja97 ahoj,mám to stejně jako ty,břicho mám obří 😀😀😀 říkal jen že je trochu špatná viditelnost,pohlaví řekl že to vypadá na holčičku tak snad to tak zůstane 😀

teja97
autor
12. lis 2020

@barunka2020 a v kolikátém týdnu ti to řekli? 😁

leniczka23
12. lis 2020

Ne neřekli ani u jednoho těhotenství a v mém okolí také všem až ve 20tt.

nikolite
12. lis 2020

Když jsem se zeptala tak na 1. screeningu řekly odhad chlapečka. Na další vysetření u mé doktorky se to už jenom potvrdilo 🙂

petulkadodo
12. lis 2020

@teja97 Nám řekli odhad na chlapečka a opravdu se narodil chlapeček 🙂

sajul
12. lis 2020

Já byla na screeningu ve 13tt, odhad byl možná chlapeček, tak se nechám překvapit. Bříško jako těhu nemám, jen po některých jídlech jsem nafouklá. Ale čekám, že už poleze každým dnem ,😂

mzacikova
12. lis 2020

Já se na screeningu neptala, ale hodně to podle utz tipuji 😁 snad mi to řekne zítra, to budu 16+1.
Jinak bříško už jde vidět, ale jsem těhotná po druhé. U syna mi řekli pohlaví ve 20.tt a břicho šlo vidět až v 8. měsíci 🤣

misina321
12. lis 2020

@teja97 ahoj, byla jsem ve 13+1 a nám řekli, že si myslí spíše holku, ale že to nemáme brát finálně, že to není tolik poznat zatím, jen podle nějaké kosti 🙂 Na kontrole v 16. týdnu mimi ukazovalo záda 😂 na další prohlídku jdu za 3 týdny a na 2. screening za 4 týdny, tak doufám že tam už bude mimi sdílnější 😁 jsem zvědavá!

amazonkajanik
12. lis 2020

Ve 13tt tam něco bylo 😂 ale já chlapa ujišťovala,že to může být pupeční šňůra (tajně doufal v holčičku),na dalším screeningu se kluk potvrdil. Jinak břicho jsem neměla nijak extra snad do 6měsíce. Navíc jsem byla tehule přes zimu,tak to pod bundou nebylo moc poznat. Za to poslední trimestr jsem se rozšířila pořádně 😂 1.-2. Trimestr + 5kg ,za to ten poslední +19kg

michaela1990xx
12. lis 2020

Ve 13tt rekli chlapecek a potvrdilo se to.

barunka2020
12. lis 2020

@teja97 12+5tt 🙂

lachtanice86
12. lis 2020

Ano, na prvním screeningu nám pohlaví řekli a zůstalo to tak až do porodu. Ne, v prvním těhotenství na mě v 1.trimestru těhotenství nikdo nepoznal

bodlinka24
20. lis 2020

3x mi řekli na screeningu pohlaví a 3x to byla pravda 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru