• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V pondělí bylo hCG 2806, kdy jít na kontrolní odběr?

24. července 2012 
V pondělí jsem byla odběru hcg (5tt+0) a bylo 2806 - teď mám jít ještě jednou, buď zítra nebo čt - nevíte, jestli je lepší jít po 48 nebo 72hodinách? Moc díky!
24. črc 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by zajímalo jak je to vubec s merenim hcg a kolik to ma byt, na prvnim ultrazvuku jsem byla ve 4tt a nic takoveho mi nedelali,krev nebrali
24. črc 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na odběr bych šla za těch 72 h., na ultz čím později tím líp :grinning: Tedy ideál asi 7-8 tt. to už jde i něco vidět a bývá srdíčko :slight_smile:
Pokud se nám poštěstí další mimi, na ultz nejdu dřív jak v 10.tt :grinning:
24. črc 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych šla spíš za těch 72h. A dost dobře nechápu (pokud samozřejmě nejde o asistované početí nebo těhotenství po předchozích komplikacích), proč se k dr chodí tak brzy? vždyť je to akorát stres, co, jestli vůbec něco, bude vidět. Můj objednává nejdřív tak na 8tt, aby bylo jistý, že má být prcek vidět. S druhým jsem u něj byla až ve 12tt.
24. črc 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě brali krev na hcg pouze jednou a to bylo asi taky kolem 5. týdne, ale u mě byl strach, aby se neopakovalo mimoděložní, takže jsem byla sledovaná už od prvního pozitivního testu.. na další hcg bych nespěchala, ted ti víc podle mě řekne ultrazvuk
24. črc 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek