Vyšetření
angelsb
12. kvě 2013

Vzaly jste své děti na NT screening v I. trimestru?

Chtěla bych se zeptat nikde jsem se nedočetla o tom zda někdo měl i své dítě na screeningu,moje dcera 8let se ptá zda může se mnou a vidět mimi.Manžela beru ,ale nevím zda může i dcerka je zvědavá.Co myslíte? Nebo měla jste některá dítko sebou??
tulikiss
12. kvě 2013
Syna jsem mela s sebou, ale ma rok, takze z toho nic nemel, ale nemel ho kdo hlidat 😃
maximsarah
12. kvě 2013
Moje 8letá dcerka byla s námi u všech těchto vyšetření vč. určení pohlaví miminka a byla nadšená. Máme skvělého pana doktora který jí ochotně na všechno odpovídal 🙂
karotky
12. kvě 2013
Záleží na doktorovi,ale pokud pouští k UTZ i tatínky,se statším dítětem by neměl být problém.Dr.,ke kterému chodím,tak poprvé pronesl:"Tak jdeme sem pustit to publikum..........." :-N 😃 ,protože nebyl zvyklý na to,že bych měla někdy doprovod,ale ty další kontroly se už krotil.Stejně nám staršího synka neměl kdo hlídat a když nás tam manžel dovezl autem,o to rychleji se mohl vrátit do práce,než kdyby na mě doma čekali,než se dokodrcám busem.Synovi byly tenkrát 3 roky,takže to docela chápal a nebyl pak v porodnici vykulený z toho,že maminka už nemá bříško,ale miminko v náručí 🙂
speedygon
12. kvě 2013
My měli s sebou 3 letou dcerku a v pohodě...koukala na mimi, komentovala, atd 😃
kasparci
12. kvě 2013
Určitě záleží na dr. My jsme se ptali s obavou (malá měla rok a 4 měsíce), ale v poho. Bylo to super! Byli jsme všichni 3 i na genetice ve 20tt i na 3D v 26tt. Určitě tam dcerku vem!
leikkka
12. kvě 2013
Náš synek 2,5 roku byl s námi vždy 🙂 a bylo to super, mají nádherný vztah a celý těhu se nemohl dočkat, teď už zase chce aby byl velký jako on 🙂 rozhodně bych ji tam vzala
ebsian
12. kvě 2013
Se mnou na screenig šlo více maminek do více vyšetřoven na genetice v Ol a měly tam nejen tatínky, ale samozřejmě i 2-5 leté dětičky, a sestřičky je ještě nabádaly, ty tatíny, aby své ratolesti vzali dovnitř za maminkou x-) x-)
norma
12. kvě 2013
Já s sebou měla manžela i své obě děti 9 a 4 roky.Dcera byla nadšená,syna to moc nebralo 😉 .
maximka33
12. kvě 2013
také jsme měli s sebou syna - 4 roky, takže jsme to viděli celá rodina. a malý to už hodně chápal, tatínek mu to trochu vysvětloval. byl to zážitek pro všechny.
blahova_andrea
12. kvě 2013
já zatím neměla, ale kdybych čekala další, tak bych ho určitě vzala.
sarusinek
12. kvě 2013
Starší syn ještě neměl ani 3 roky, ale byl s námi u všech vyšetření a občas tam toho poznal víc než my 😃 A myslím, že i to přispělo ke krásnému vztahu, co spolu zatím kluci mají 🙂
aideen
12. kvě 2013
Já osobně bych svou dceru nevzala. Chvíli by tam neposeděla, pořád by ji všechno zajímalo a chtěla si to ozkoušet. Když jsme čekali u sestřičky, až dokončí vyšetření maminky před námi, tak jsem byla i ráda. Ti dva tam měli ssebou syna. Celé vyšetření prořval, že tam být nechce, neslyšeli asi vlastního slova. Nejspíš to nebylo příjemné ani lékaři, který vyšetřoval, ani samotné mamince. Vím, že u nás by to dopadlo stejně, takže jsme měli hlídání.
ffiinnkkaa
12. kvě 2013
Měla jsem dítě i s tatínkem 😉
vendullka
12. kvě 2013
Kromě manžela jsem měla s sebou i dvouletou dcerku a žádný problém nebyl🙂 Ještě bylo vzrůšo z toho, že nám řekla dřív než pan doktor, že budeme mít chlapečka🙂))))))
sonka.77
12. kvě 2013
Vzhledem k tomu, že nám skríning dopad dost špatně, tak jsem byla hodně ráda, že jsme s sebou nikoho dalšího nebrali. Jasně, špatný skrínink má tak 3% těhulek, ale představa, že u toho šoku řeším ještě staršího sourozence se mi vůbec nelíbí.
paulie
12. kvě 2013
Měla jsem s sebou tenkrát ročního caparta a v pohodě 🙂 Sice měl původně během všeho spát, ale nějak se pár vyšetření přede mnou prodloužilo, takže se vše konalo za jeho plného vědomí - s klíčema v ruce dosti živě konverzoval s mudrem, obrazovka a zvuky sestry se mu moc líbily a já si oddechla, neb jsem neměla hlídání 😃
amabilis
13. kvě 2013
Já myslím, že osmiletá holčička už z toho má rozum a rozhodně tam nebude zlobit jako malé batole. Já byla svědkem i toho, jak se na UTZ nahrnula rodina i s babičkama a nikomu to nevadilo 🙂 Takže jedno dítě v ordinaci navíc určitě vadit nebude. Co se týče výsledků, tak mi přijde zbytečné zabývat se myšlenkou, že by neměly být jiné, než dobré! Držím palce!

Začni psát odpověď...

Odešli