• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vzaly jste své děti na NT screening v I. trimestru?

13. května 2013 
Chtěla bych se zeptat nikde jsem se nedočetla o tom zda někdo měl i své dítě na screeningu,moje dcera 8let se ptá zda může se mnou a vidět mimi.Manžela beru ,ale nevím zda může i dcerka je zvědavá.Co myslíte? Nebo měla jste některá dítko sebou??
12. kvě 2013 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Syna jsem mela s sebou, ale ma rok, takze z toho nic nemel, ale nemel ho kdo hlidat :grinning:
12. kvě 2013 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Moje 8letá dcerka byla s námi u všech těchto vyšetření vč. určení pohlaví miminka a byla nadšená. Máme skvělého pana doktora který jí ochotně na všechno odpovídal :slight_smile:
12. kvě 2013 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
Záleží na doktorovi,ale pokud pouští k UTZ i tatínky,se statším dítětem by neměl být problém.Dr.,ke kterému chodím,tak poprvé pronesl:"Tak jdeme sem pustit to publikum..........." :sweat_smile: :grinning: ,protože nebyl zvyklý na to,že bych měla někdy doprovod,ale ty další kontroly se už krotil.Stejně nám staršího synka neměl kdo hlídat a když nás tam manžel dovezl autem,o to rychleji se mohl vrátit do práce,než kdyby na mě doma čekali,než se dokodrcám busem.Synovi byly tenkrát 3 roky,takže to docela chápal a nebyl pak v porodnici vykulený z toho,že maminka už nemá bříško,ale miminko v náručí :slight_smile:
12. kvě 2013 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
My měli s sebou 3 letou dcerku a v pohodě...koukala na mimi, komentovala, atd :grinning:
12. kvě 2013 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Určitě záleží na dr. My jsme se ptali s obavou (malá měla rok a 4 měsíce), ale v poho. Bylo to super! Byli jsme všichni 3 i na genetice ve 20tt i na 3D v 26tt. Určitě tam dcerku vem!
12. kvě 2013 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Náš synek 2,5 roku byl s námi vždy :slight_smile: a bylo to super, mají nádherný vztah a celý těhu se nemohl dočkat, teď už zase chce aby byl velký jako on :slight_smile: rozhodně bych ji tam vzala
12. kvě 2013 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Se mnou na screenig šlo více maminek do více vyšetřoven na genetice v Ol a měly tam nejen tatínky, ale samozřejmě i 2-5 leté dětičky, a sestřičky je ještě nabádaly, ty tatíny, aby své ratolesti vzali dovnitř za maminkou :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2013 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já s sebou měla manžela i své obě děti 9 a 4 roky.Dcera byla nadšená,syna to moc nebralo :wink: .
12. kvě 2013 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
také jsme měli s sebou syna - 4 roky, takže jsme to viděli celá rodina. a malý to už hodně chápal, tatínek mu to trochu vysvětloval. byl to zážitek pro všechny.
12. kvě 2013 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
já zatím neměla, ale kdybych čekala další, tak bych ho určitě vzala.
12. kvě 2013 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Starší syn ještě neměl ani 3 roky, ale byl s námi u všech vyšetření a občas tam toho poznal víc než my :grinning: A myslím, že i to přispělo ke krásnému vztahu, co spolu zatím kluci mají :slight_smile:
12. kvě 2013 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já osobně bych svou dceru nevzala. Chvíli by tam neposeděla, pořád by ji všechno zajímalo a chtěla si to ozkoušet. Když jsme čekali u sestřičky, až dokončí vyšetření maminky před námi, tak jsem byla i ráda. Ti dva tam měli ssebou syna. Celé vyšetření prořval, že tam být nechce, neslyšeli asi vlastního slova. Nejspíš to nebylo příjemné ani lékaři, který vyšetřoval, ani samotné mamince. Vím, že u nás by to dopadlo stejně, takže jsme měli hlídání.
12. kvě 2013 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Měla jsem dítě i s tatínkem :wink:
12. kvě 2013 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Kromě manžela jsem měla s sebou i dvouletou dcerku a žádný problém nebyl:slight_smile: Ještě bylo vzrůšo z toho, že nám řekla dřív než pan doktor, že budeme mít chlapečka:slight_smile:))))))
12. kvě 2013 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Vzhledem k tomu, že nám skríning dopad dost špatně, tak jsem byla hodně ráda, že jsme s sebou nikoho dalšího nebrali. Jasně, špatný skrínink má tak 3% těhulek, ale představa, že u toho šoku řeším ještě staršího sourozence se mi vůbec nelíbí.
12. kvě 2013 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Měla jsem s sebou tenkrát ročního caparta a v pohodě :slight_smile: Sice měl původně během všeho spát, ale nějak se pár vyšetření přede mnou prodloužilo, takže se vše konalo za jeho plného vědomí - s klíčema v ruce dosti živě konverzoval s mudrem, obrazovka a zvuky sestry se mu moc líbily a já si oddechla, neb jsem neměla hlídání :grinning:
12. kvě 2013 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Já myslím, že osmiletá holčička už z toho má rozum a rozhodně tam nebude zlobit jako malé batole. Já byla svědkem i toho, jak se na UTZ nahrnula rodina i s babičkama a nikomu to nevadilo :slight_smile: Takže jedno dítě v ordinaci navíc určitě vadit nebude. Co se týče výsledků, tak mi přijde zbytečné zabývat se myšlenkou, že by neměly být jiné, než dobré! Držím palce!
13. kvě 2013 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek