Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

37. tt - streptokok, máte zkušenost?

verunatom
6. led 2016

vyšel vám taky někomu po tom co jsme četla na netu se tedy bojím.....

verunatom
autor
6. led 2016

A jinak se prolivam malinikem a mateřídouškou tak snad to k něčemu bude 🙂

luckiesj
6. led 2016

Nějak nechápu otázku...ale jestli jde o streptokoka, na kterého se dělají testy ke konci těhu, tak toho jsem měla pozitivního a nedělo se nic zvláštního, jen při porodu po prasknutí vody mi dali kapačku s antibiotiky, nic víc

efijil
6. led 2016

Měla jsem pozitivní - při porodu jsem dostala akorát kapačku. Miminko bylo v pořádku, žádná infekce se k němu nedostala. Není se čeho bát, to určitě ne 🙂

verunatom
autor
6. led 2016

ano myslim stěry s pochvy.... uprvniho dítěte jsme měla vše ok a ted tohle tak se docela bojí....

koliotte
8. led 2016

Ahoj, určitě se nemusíš ničeho bát. Já měla u prvních dvou děti nález pozitivní, u třetího potom negativní ... Jen mi během porodu dali kapačku s antibiotiky, aby se mimčo při průchodu porodními cestami nenakazilo ... vždy vše bylo vpořádku, tak se nestresuj a těš se na miminko 🙂 🙂 🙂

palomitacheca
8. led 2016

@verunatom mela jsem ho pozitivniho poprve a potreti, dostala jsem kapacku antibiotik a vsechno bylo v pohode. Neboj se 😉

yildiz
8. led 2016

Uplne v pohode..clovek ani nevi ze ho ma..neomezuje nic...max u porodu dostanes atb a je to neni treba mit obavu ci strach..ja ho mam stridave u prvni nebyl, u druhe jo, u treti nebyl. A ted u ctvrte je 🙂

lumixii
9. led 2016

Mela jsem pozitivniho streptokoka, meli mi dát při porodu kapacku, porod byl tak rychly ze to nestihli. Atb dostal malej hned po porodu. Nic se nestalo. Malej je a byl zdravej.

verunatom
autor
9. led 2016

Děkuji za uklidnění vsem.
Ja budu rodit po druhy chci aby byl porod rychli ale ted nevim no.
A dr riks jed včas ale to jak odhadnu taky nevim.jen do nemocnice do mame 40min

Sem začni psát odpověď...

Odešli