6tt bez srdeční akce, měla jste to některá z vás taky?

ma121
23. led 2015

Zdravím vás všechny, minulý týden jsem byla u doktora kvůli pozitivnímu těhotenskému testu. Dělal mi ult a těhotenství potvrdil, 6tt ale bez srdeční akce. Že mám přijít za 3 týdny, ale moc se bojím, že to srdíčko tam zase nebude. Měla jste to z některá z vás taky tak, že v 6tt nebyla srdeční akce? Děkuji za odpovědi.

tarra27
23. led 2015

@ma121 že 6tt není srdeční akce bych nedelala zavery...nekomu se ukázala až 8tt 😉

inkognita
23. led 2015

@ma121 Ahoj, já jsem srdeční akci neměla v 5tt.. pak jsem přišla za dva týdny a už srdíčko tlouklo 🙂

gnusnow19
23. led 2015

Já jsem v 6tt měla na utz pouze gestační váček, za 3 týdny bylo mimi i s tlukoucím srdíčkem 🙂 Rozhodně bych nedělala závěry.

teatime
23. led 2015

Já ji tam v šestém taky neměla.

klaaaara
23. led 2015

Ahoj, tak já byla na první kontrole 6+3 a nebyl ani plod natož srdíčko. Byl jen gestačni a žloutkový váček. To byli nervy jestli se vyklube. Pak jsem šla k dr 7+5 a už bylo Mimi 12mm i srdíčko, takže vše je určitě v pořádku. Nedělej závěry do 8-9tt.

ssnnoowwyy
23. led 2015

Ahoj, já jsem taky byla podle PM v 6tt, doktorka mi řekla, že to nevypadá moc nadějně a když jsem přišla za týden na kontrolu, tak už tam byl plod a nakonec vše bylo v pořádku a na další návštěvě jsme už viděli i srdíčko, takže nevěš hlavu a hlavně se nestresuj

lrg
23. led 2015

To je jasný, já jsem byla v 6tt a srdíčko bylo, ale doktor říkal, že je to super, že by tam ještě vůbec nemuselo být nic vidět.

teenyel
24. led 2015

@ma121 ahoj, klídek 😉 já měla v 7.tt (6+1) jen gestační a žloutkový váček bez srdeční akce 😉 až v 8.tt (7+1) blikalo srdíčko 😉

andrejkonellis
26. led 2015

Aličce srdíčko bylo až v 8tt🙂 v 6tt ještě nic...držím prsty 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru