ASC-H v těhotenství, jak moc vás hlídali? Co po porodu?

wewi87
3. únor 2016

Ahojky holky, jsem toho pořad dost vyděšená. V 14tt mi bylo nalezeno ASC-H po 3mesicich má byt udělán kontrolní odběr to mi dr řekla prvně teď když ji to sestra připomínala že se bude příště dělat udivovala se proč ho chtějí po tehotne když v tehu může být nález falešný. Otázkou je jak moc vás při tomto nálezů hlídali? A co po porodu? Po porodu s prvním synem mi byl do roka nalezen nález hpv ten do roku a půl zmizel a rok po nálezech v pořádku mám toto a dost se toho bojim

wewi87
autor
3. únor 2016

Nikdo žádné zkušenosti? ☹

haaaluska
7. únor 2016

Ja som tiez mala ist na konizaciu, ale kupim som si indonal a ani som nedobrala a zistila ze som tehotna. Teraz som mala uspokojive cyto a som 23tt.a tiez mam hpv

kleopatra114
9. únor 2016

Ahoj, mne robil cytologiu na uplnom zaciatku tehotenstva ( to som este nevedela, ze som tehotna, bolo to v ramci preventivnej prehliadky) a vysiel mi tiez ASC-H, po 20 tt ma moj obvodny gynekolog poslal na onkogynekologiu, kde mi robili kolposkopiu a biopsiu. Strasili ma, ze ak budu vysledky zle, budu mi robit konizaciu hned, pocas tehotenstva , ak budu lepsie, pojdem na kontrolu v 32 tt. V piatok si idem pre vysledky, tak uvidim...

wewi87
autor
26. dub 2016

Dekuji za příspěvky po třech měsících vysli výsledky lepší takže další az po sestinedeli. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru