Atb Normix v těhotenství. Měl někdo?

leni92
5. kvě 2023

Ahoj byli mi nasazeny atb Normix. Jsem na konci prvního trimestru a docela se jich bojím.
Měl je také někdo z vás v těhotenství?
Lékař o těhotenství ví.

evellin123
5. kvě 2023

@leni92 ahojky ,já před 14 dny jedny dobrala sice ne přímo tyhle ,ale bohužel taky to jinak nešlo já byla 16 TT. Dokonce jsem měla prášky a ještě i Bendovy kapičky do nosu (taktéž obsahují antibiotika), takže vlastně jsem měla dvoje naráz ,jenže jinak už to nešlo a u mě i hrozilo,že zánět přejde na miminko!! Takže pokud ti to dál přímo doktor a ví,že jsi těhotná 🤰neboj se toho ,pro miminko je důležitá zdravá maminka ,jako rozhodně je lepší nic nebrat to ti lhát nebudu ,ale když není zbiti bohužel se nedá nic dělat a jak píšu i maminky musí být zdravé jinak to může pak přejít na miminko a pokud to bereš jednorázové (myšleno samozřejmě dobrat to balení) tak by to miminku ublížit opravdu nemělo neboj ,😉. Nebudeš to přeci brát celé těhotenství. Držím palečky a hlavně se uzdrav to je pro miminko důležité 🍀👍

lv
5. kvě 2023

Normix pusobi jen mistne ve střevech.

lv
5. kvě 2023

Jinak jsou atb, co se smi a plodu neublizi. Ja mela v obou těhotenství.

laxesis
5. kvě 2023

Určitě by ti nedali nic nevhodného, když ví, že jsi těhotná🙂 já měla atb už 3x, někdy na začátku okolo 8tt tuším na streptokokovou angínu a teď dvoje ve 2.trim, jedny opět na strepto angínu, druhé na zánět ledviny. Dvoje byly cefalosporinové, jedny penicilínové (oboje se smí). Vše vypadá v pořádku, horší by bylo neléčit hnusnou silnou infekci si myslím..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru