Blbě v těhotenství, co zabírá na točení hlavy, závratě?

evazach
16. srp 2012

AHOJ všem,holky co zabírá na točení hlavy,závratě,tlaky a zvedání žaludku.jsem
11tt.děkuju

kikimaruska
16. srp 2012

Na točení hlavy a závratě si nejlépe hned sednout a rozdýchat to....mívám to také, většinou je to způsoběno změnou tlaku. Na žaludek zkus třeba GraviPop-těhotenská lízátka se zázvorem...(12 ks, 4 příchutě v krabičce) mě pomáhají, ikdyž když je opravdu velká nevolnost i se zvracením, tak nepomůže ani to, prostě se vyzvracet. Pokud je Ti špatně ráno, jakoby i z hladu a přitom na zvracení, dej si k posteli suchary, obyč.vodu nebo piškoty, suchý rohlík a ráno trochu sněz a až pak postupně vstávej 😉. Na nadýmání můžou těhulky třeba Espumisan, na pálení žáhy Gaviscon nebo Renie...víc rad nemám...ale ráda se přiučím 🙂.

mishha
17. srp 2012

Holky,já už jsem dnes sice 23tt..ale to neva..Já jsem se ani moc nemotala,ale zle mi bylo řádně.také jsem hledala rady co mi pomůže ale nepomohla ani coca-cola,ani Těhu lízátka,rennie..nic..pila jsem bylinkové čaje,s němi ale opatrně,taky mi pomohl nanuk..3týdny jsem zvracela tak nepřetržitě(i 20krát ) že jsem musela na kapačky..tak Vám přeju,aby Vám takhle zle nebylo a zabralo aspon něco..

radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru