Bolest až píchání v podbřišku 17tt

radu98
27. bře 2019

ahojky, asi před dvěma dny večer se mi za nohy připletl náš pes a abych ho nezašlápla a nebo abych nespadla, tak jsem se jen strašně prohla v zádech, abych to vyrovnala a šíleně mě zabolel podbřišek na levé straně - asi jak jsem ten sval moc přetížila, ale byla to hrozná bolest, nebudu lhát, ale asi 5minut jsem seděla v dřepu a brečela jak to bolelo. Pak jsem se jen zmohla na to, abych se dobelhala na gauč, kde jsem se pak po dvou hodinách zvedla, abych šla čůrat- jinak bych se ani nezvedala. A při cestě ze záchoda jsem měla hrozně nepříjemný pocit jako by to malinký mělo 20kilo a tíhlo dolu na pánev. Ráno po probuzení to pak bylo o něco lepší, ale furt mě tak zvláštně píchá v podbřišku a pravé strany se pomalu nemůžu ani dotknout :/ Jak kdybych tam měla modřinu, ale do břicha jsem se nijak nebouchla. :/
Dnes jsem byla na ultrazvuku ledvin a paní byla hodná a najela mi i na miminko, a bouchalo mu krásně srdíčko a cucal si palec, ale přišel mi tak jako hrozně nízko než předtím.
Nevím jestli prostě jen neplaším...znáte to, 1. těhotenství a každá bolest se zdá jako pohroma a přitom je to úplná banalita.
Náhodou nestalo se vám některé něco podobného?
Nechci hned utíkat k doktoru, jak vyplašená budoucí matka, ale dneska už se mi tam párkrát chtělo jet. 🙈🙈😔

leonoraauren
27. bře 2019

Ahoj, co se mě týče, radši panikařit, než pak brečet. Já jsem s první těhotenskou komplikací rovnou jela na pohotovost, a přestože tam měl službu k*etén, nakonec se ukázalo, že bylo lepší být zodpovědná.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru