Bolest břicha v 8. měsíci. Čím by to mohlo být?

ewuska
3. led 2008

Ahojky, potrebovala bych poradit, jsem ve 32 druhym tt a uz druhy den me boli bricho jako bych mela dostat menstruaci. Nevite nekdo cim by to mohlo byt?

babulina
3. led 2008

ja som sice iba v 7mesiaci, ale podobne pocity som mala den pred silvestrom, manzel ma zobral na pohotovost, s tym ze radsej urobit zo seba hysterku nez si nieco potom vycitat, urobili mi uzv, skontrolovali krcok, pripojili ma na fetalny monitor ale nic sa nenaslo, odporucanie bolo dat si magne B6 a oddychovat, som rada ze som tam bola aspon som mala klud na dusi
dufam ze to bude tiez aj u teba plany poplach 😉

donla
3. led 2008

Ahoj ewuska!
aj ja som v 32tt a zatiaľ ma brucho nebolelo ako pri menzese, len mávam pocit, že mám také tvrdšie brucho, nie stvrdnuté ale tvrdšie....ako keby som bola plná plynov 😀 😀 😀 ........ale na príprave čo som absolvovala, nám vravela školitelka, že sa môžu objaviť tzv. poslíčkovia....taký čo nás strašia 😠 . Ale v každom prípade to povedz dokyne alebo len zavolaj jej do ordinácie....aby si bola kľudnejšia. 😉

ewuska
autor
3. led 2008

je pravda ze sem do ted taky brala magnesium ale posledni tyden sem nejak vynechala, takze je mozny ze to bude souviset s tim.

mobina
3. led 2008

Já tu bolet přičítám poslíčkům. Ber poctivě magnésko 😉

vnibuja
3. led 2008

ewuska taky to vidím na poslíčky, mám to podobně, navíc mě bolí i v kříži jako před MS. Myslím, že je to normální 😉

ewuska
autor
4. led 2008

A neni na poslicky trochu brzo????

donla
4. led 2008

No ewuska ja som si to asi privolala alebo čo ☹ .... Aj ja som do rána mala taký pocit, že mi ide nabehnúť menzes - v bruchu také typické krčiky....ale nie dlho. A navyše večer ma tak parádne seklo v krížoch, až mi tiekli slzy ako hrachy od bolesti......manžel pomasírkoval a poriadne som to vyhriala. Do rána to povolilo - som teraz v práci ale miestami stále cítim pichnutie v krížoch.

A naša malá je dnes tiež akási nepokojná.......dúfam,že nič nehrozí. Ale ak by "dačo" dnes už pôjdem určite na pohotovosť - radšej!!!!

radka4
4. led 2008

Ahojte no ja som sice v 7mesiaci, ale mam podobne problemy. Vkuse bolest brucha. Mala sice kope a dnes som bola u svojho lekara, ale nebol tam, tak manzel mi povedal ze vecer ked pride z prace pojdeme na pohotovost. Nech je dusa na mieste a nech ma radsej pozru. Nech mam pekny vikend. Tiez davam tomu pricinu tych falosnych pocitov a problemom z crevom, ale istota je gulomet. Nechceme nieco zanedbat.

mobina
4. led 2008

Ewuska to je individuální 😉
Radka v kuse by tě břicho asi bolet nemělo. Raději tam zajeďte 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru