Bolest kyčle ve 33. tt, co na to?

markeeet10
10. srp 2015

Ahoj holky,jsem ve 33.tt,a šíleně mě začal bolet kyčel na pravé straně,až musím kulhat..nevíte co na to? Poslední týden mě trápí i křeče v křečových žílách,nejsou nějak extra viditelné,ale jak mě to chytne,tak to stojí za to :(

mia_mia88
10. srp 2015

Ahoj. Ja posledni mesic pred porodem vubec nechodila. Jen na wc o berlich. Manzel mi chystal jidlo a pomahal mi se umyt... behem porodu se to nejak zazracne utlumilo a hladce jsem porodila. Z toho jsem mela opravdu strach, protoze jsem nemohla dat nohy od sebe... ale u toho porodu to slo. Cekala jsem, ze to pak prejde, ale trvalo to pak jeste skoro cely mesic, ktery jsem stravila.v posteli. Nechteli se mnou nic delat, ze je to normalni. Pry cvicit a brat paralen na bolest. Doted si ale myslim, ze neco delat mohli. Takze bez nekam dokud muzes a nenech se odbyt. Zkus si nechat napsat rehabku nebo podpurny pas... cokoli. Preju brzkou ulevu!

veronika182
10. srp 2015

@markeeet10 ahoj, mě kyčel a SI skloubení trápí už přes měsíc..bolest je to neuvěřitelná, copak kulhání, to se dá ustát . prostě nikam nechodím , ale to, že se člověk v posteli ani neotočí a pořádně se nevyspí, to už ne. Rehabilitaci mi v třetím trimestru už bohužel nikdo nenapíše, hodlám zkusit tejpování, které mi jako jediné doporučili v téhle fázi těhu. Ale určitě nás to bude bolet ještě pár týdnů po porodu, než se vrátí vše do normálu. 😒

nurbanu
10. srp 2015

@markeeet10 Ahoj, taky mě občas kyčel bolí, hlavně když si mám sednout na bobek nebo o tu nohu pořádně opřít, ale říkám si, že to k tomu prostě patří, když člověk takhle rychle změní váhu a celé těžiště těla...

prokopa
10. srp 2015

Mě bolí taky kyčel, nejvíc v noci, ráno to vždycky musím "rozchodit",taky přemýšlím jak to řešit. Uvidím co mi řeknou v poradně.

tomyhilfiger
10. srp 2015

Ahoj, mě bolela levá kyčel během osmého měsíce, pak to přešlo. Myslím, že je to dáno tím, že miminko se postupně posouvá dolů do pánevní oblasti. Alespoň jsem tak předpokládala, protože na levé straně jsem měla i hlavičku, která tím sestupováním tlačila. Když jsem se hýbala, tak to šlo, jakmile jsem si sedla nebo dřepla, musela jsem to rozchodit. Občas se to sestěhovalo i do slabiny. Ale nástupem devátého měsíce to postupně začalo mizet, takže jsem si ani nevšimla, kdy to nakonec úplně přestalo🙂

markeeet10
autor
10. srp 2015

Holky děkuju za reakce 🙂 Jsem ráda,že to je tím těhu a nic doufám vážnějšího.Zajdu k Dr a poptam se.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru