Bolest v krku v těhotenství, máte zkušenost s léky?

cacamila
5. pro 2012

Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem na začátku 4.měs. a začalo mě bolet v krku. Máte některá zkušenost s léky v těhotenství, co je vhodné užívat na nachlazení?

mborlova
5. pro 2012

já byla v těhotenství nastydlá 2x - z toho jednou jen pár dnů před porodem (ještě v porodnici jsem si stříkala do nosu, abych mohla dýchat). Do nosu se může Muconasal plus, na bolení v krku Septisan, na kašel Jitrocelový sirup a na bolení hlavy a teplotu Paralen.

ivik3
5. pro 2012

i mě na krk pomáhá septisan, pak už je jen něco z homeopatik, ale to jsem nezkoušela....

daisyjane
5. pro 2012

Hlavně by se neměl šalvěj. Já si koupila v lékárně jitrocelové pastilky a ve složení měly právě ten a to jsem v lékárně upozorňovala, že jsem těhule. 😠 Doporučuju vincentku nebo propolis kloktadlo či sprej 😉

verry
5. pro 2012

mě pomohl zábal na krk a kloktání vodou se solí... ale pokud by nezabralo tohle tak je výborný Bioparox. Mám vyzkoušeno-v těhu se může. At je brzy líp 😉

jolysek
5. pro 2012

jak píšou holky, Septisan mi taky hodně pomohl na bolest v krku, pak jsem cucala ještě Propolki (propolisové tablety) Jitrocelový sirup od zn. Teva, paralen můžeš, do nosu jsem si nestříkala, rýma beztak odejde sama

marrei
5. pro 2012

Septisan, Boparox a priesnitz obklad na krk 🙂 Ať to brzy přejde 😉

veverka.terka
5. pro 2012

já mám dobrou zkušenost s Oscciloccocinum-je to homeopatikum a v těhu to vůbec neublíží a na cucání Propolki 🙂

sariky
5. pro 2012

Bioparox se v tehotenstvi muze.

eloana
5. pro 2012

@cacamila trpim na zanety dutin......... beru pamycoin nebo pacosan- je to na predpis ..ted jsem mela dokonce antibiotika:((
bioparox mi rekli radeji ne...pak neco na cucani nee salvej a pozor na nektere bylinkove caje... na netu urcite nejdes ktere jsou vhodne a ktere ne

martinakl
6. pro 2012

Mne pomohl taky Septisan a pak caj z cerstveho zazvoru. S tim se to ale taky v tehotenstvi nema prehanet...

akzeret1
6. pro 2012

za mě septisan a oscilo když cítim že mi začíná nějaká viróza tak si ho šupnu jako prevenci 😉

denousek
8. únor 2016

Ahojky obnovují téma ..... Bolí mě v krku.syn je po angine a měl v krku streptokoka doufám že tak nedopadnu ... Mám z toho strach 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru