Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bolest zad v 5. týdnu těhu - co na to?

anicka1211
26. črc 2015

Ahoj maminky,
tak mám další dotaz, včera mě píchlo v rameni,mám tam bouli a pořád to bolí jak čert. Jsem u našich, mamka mě už 3x masírovala a radí mi prášek od bolesti - dolminu, veral,brufen. Ani jedno z toho nesmím, to je mi jasné,vzala jsem si před chvílí paralen, ale nevím, jestli na to zabere. Naši neví, že čekáme miminko, tak nevím, co i dát, aby mi to pomohlo a neuškodilo miminku. Mám strach i z toho paralenu v těchto týdnech těhu, kdy se všechno důležité vyvíjí.
Poradíte co na to prosím?

bajana
26. črc 2015

Porad sa v lekarni, mozno nejaky Voltaren by si mohla (mast), lieky by som do seba nepchala....ale ozaj sa to neda vydrzat? Takych bolesti este bude...a aj vacsich.

anicka1211
autor
26. črc 2015

@bajana no drží mě to tak, že sem se ani na dnešek moc nevyspala,ráda bych si od toho pomohla,nemůžu otočit ani hlavou, nedá se s tím fungovat

travnulee
26. črc 2015

mně v lékárně povolili jen kostivalovou mast....uvidíš

anushe
27. črc 2015

Resim to ted,ve 33.tt. v lekarne mi povolili jen kapsaicinove naplasti. byla jsem trocha nervozni,ze nemuzu ani zadne mazani,ale naplast supr zabrala a to musim rict,ze jsem bolesti nespala uz nekolik dni. Nebo jdi k lekari,mam zkusenist ,ze ti se leku boji min nez lekarnici...

anicka1211
autor
27. črc 2015

@anushe tak mě v lékárně v 5tt řekli, že nic radši,jen paralen nebo panadol a odpočívat a zahřívat. Tak jsem vytáhla gelový polštářek, zalila ho vroucí vodou z konvice, nechala 5 minut vždycky, po pěti minutách vytáhla, osušila a zabalila do čisté utěrky na 3 vrstvy až 4 a přiložila na bolavé rameno. Celý den jsem to takhle dělala a mám pokoj - zázrak holky, moc doporučuju, krásně se to uvolnilo a žádný léky ani masti jsem nepotřebovala nakonec. Ale nebýt lékárnice, tak by mě to nenapadlo, že zahřívání pomůže 🙂

veronika182
27. črc 2015

@anicka1211 v prvním trimestru opravdu jen paralem dle příbaláku, ještě můžeš kostivalovou mast apod. Prostě čistě přírodní mastičky. Až budeš někde blízko lékárny Dr.Max, zajdi tam, mají brožurky pro těhotné co kdy můžeš a co ne. 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli