Bolest zubů v těhotenství, co by mi mohlo pomoct?

mirkamodrackova
24. únor 2017

Ahojik holky. Jdu k vam pro radu. Jsem v 10tydnu tehotenstvi. Asu pred mesicem jsem byla u zubarky vse bylo ok jen rikala ze moudrak co neni jeste celej venku me asi jeste potrapi. A asi je to tady. Boli me to jak cert. Vystreluje az do ucha. O bolesti hlavy ani nemluvim. Poradte co by mi mohla pomoct prosim

martinaatru
24. únor 2017

Já bych se opsobně objednala k zubařce, zoubky musí pryč a nebo pokud se teprve prořezávají, zubařka pomůže. Na tohle nic moc nepomůže a neoddalovala bych to to že tě něco bolí může znamenat zánět a ten zrovna není vhodný ani v normálním stavu natož teď v těhu...

mirkamodrackova
autor
24. únor 2017

No kazdopadne dnes uz jsem to prosvihla. Takze mi nezbyva nic jineho nez vydrzet do pondeli :(

martinaatru
24. únor 2017

no já když měla problémy vždy jsem kloktala šalvej , nebo delala slané kloktání, ale pomohlo to vždy na chvíli, ale já tam měla hnusnmý zánět. Zkus takové ty osvědčené rady co najdeš na googlu ať to přežiješ a pak upaluj.

kagatkaga
24. únor 2017

Utíkejte do lékárny pro Propolis sprej a stříkejte dokud boest neustoupí a pak třeba zachrání i hřebíček, ale ten Propolis je 100% záchrana....😉 držím palce at už nebolí...

mirkamodrackova
autor
24. únor 2017

A muze se v tehotenstvi?

29sarinka
24. únor 2017

Mela jsem presne to stejny nekdy ve 4 mesici.Zubar mi dal malou strikacku a jehlickou a napsal peroxid... to jsem si mela nekolikrat za den splichat pod tu odchlipujici cast u rostouciho moudraku a kloktat. Za dva dny bylo po bolesti.

kagatkaga
24. únor 2017

@mirkamodrackova rozhodně bych se toho nebála 😉

mirkamodrackova
autor
24. únor 2017

Mam doma nejakej hermanek na kloktani ale tam zase pisou ze tam je ethanol a ze by se nemel v tehu, to samy salvej a prej ani hrebicek tak ja fakt nevim. Tak jsem si dala aspon paralen zatim. Sileny v tehotenstvi se nesmi nic. Si to teda pekne uzivam. Uz 14dni se nemuzu zbavit rymy pac jediny kapky ktery byly pro tehotny prestaly vyrabet a ted tohle. Mam to do lekarny 15km a vychyzky od 14hod.

zuzacek26
24. únor 2017

@mirkamodrackova a co pohotovost?

mirkamodrackova
autor
24. únor 2017

Mam ze zubaru sileny strach. A na pohotovsti jsou sileny prej. Musim vydrzet do pondeli

zuzacek26
24. únor 2017

Jak chcete. Ale já myslím, že tam by pomohlo to vyčistit a vydrenovat. Tak se držte přes víkend.

mirkamodrackova
autor
26. únor 2017

Tak jsem dnes zjistila ze bolest nejde od zubu ale od rymy kterou uz mam x dni. Byla jsem na pohotobosti a mam zanet dutin a antibiotika :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru