Bolesti v podbřišku na pravé straně

aji81
11. led 2011

Ahoj holky, mám celkem problém. Jsem zrovna u rodičů na návštěvě ale bydlím v Praze. Mám bolesti dole v podbříšku na pravé straně, někdy je to celkem husté, myslím si že to jsou střeva či od zad ale mám strach aby to nebyl i slepák či co. Na pohotovosti jsem měla velmi špatnou zkušenost z minula takže to fakt ne. Nevíte o doktorovi, který by mě vzal bez registrace?. Nebo nějakým způsobem poradit?. Děkuji moc

matusaci
17. led 2011

ahoj ja mela neco podobneho take desne bolesti kdyz se jelo na pohotovost tak ze to nic neni ze si to namlouval jednou jsme byly u maminky v moste a tam uz me odvezla zachranka jsem dosla jen v krecich v noci na zachod a zvracela jsem a pak jsem byla tak vyrizena ze nevim no zpamatovala jsme se az v nemocnici tam me doktorka prohlidla a rekla ze to je slepak ale nechaly me trpet do druheho dne a delalay jeste ruzne vysetreni kdyz jsme byla nasale a me otevrely zjistily ze jsem mela otravu krve starou zaschlou krev v brise a ze to nebyl slepak ale cysty a mela jsme to pry tesne ze kdyby jsme byly v cv a na pohotovosti nam zas rekly ze to nic nni tak bych tu dlouho nemusela byt pak me teda daly do kupy po operaci az sjem se zahojila jsme musela brat 3 mesice ha a pak se pokusit okamzite o mimco jinak bych pozdeji myt deti nemusela s byvalym jsme chtely miminko a kdyz uz na to melo dojit cuknul a ja sla za jinym ne kvuly mimi ale ze uz to nebylo ono a hned se nam postestilo a jsme spolu az do ted a zatim stastne ale bojim se ze uz nebudu myt mimi a posledni dobopu mam ty bolesti znovu a opravdu se bojim tak se budu objednavat na zensky..rada bych ti poradila ale nevim jen si na to davej pozor

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru