Bulka v podpaží v těhotenství

leona16
1. črc 2018
Zdravim chci se zeptat,jsem ve 31tt tehu,a mam pod pazi podkozni bulku ktera neboli ale je vetsi,a ted jse mi dela uz i pod druhou,jde mi o to k jakemu lekari bych mela zajot jestli staci na gynekologii nebo obvodnimu,nevim jestli je to s tehu jak jse mi nalivaji prsa ale mam obavy nikdy jsem to nemela mam 4 tehu.Dekuji moc pokud to nekdo mel taky a co pomohlo
kejtrin6
1. črc 2018
ahoj ja by som povedala ze to bude nejaká zväčšená uzlina.. zašla by som k obvodnemu a ten pripadne pošle ďalej..
leona16
autor
1. črc 2018
@kejtrin6 urcite si zajdu ale az v utery,skusim to ledovat cetla jsem to na netu tak uvidime dekuji 🙂
lmartinkova85
1. črc 2018
Měla jsem na začátku tehu zvětšené uzliny...pokaždé na jiném místě..krk,pod paži..vymizelo to...myslím ze to nic nebude ale raději se pořad s dr 😉 můžeš zavolat spíše na gyndu a uvidíš třeba te pošlou k obvodakovi 😉
leona16
autor
1. črc 2018
@lmartinkova85 rano budu volat na gyndu a uvidim co mi rekne no nikdy jsem to nemela a tohle je moje 4 tehu.diky moc
bartra
1. črc 2018
Taky spíš doporučuji gynekologa,podpazi spadá pod jeho kompetence 🙂. Pošle tě případně na sono vyšetření.
xkalisto
1. črc 2018
@leona16 řešila jsem bulku s gynekologem, počkala jsem si na kontrolu mimča, ten to prohnmatl a že prý uzlina že je to norma. Že to máš na obou stranách tak bych se nějaké patologie neobávala.

Sem začni psát odpověď...

Odešli