Candivac, Wobenzym na chronickou mykózu v těhotenství

be_yourself
23. čer 2016

Pekny den, prosim ma nekdo zkusenost s uzivanim Candivacu ci Wobenzymu pri chronicke kandidoze, za jak dlouho pomohlo, jestli vubec a hlavne neco co se da v tehotenstvi a pri naslednem kojeni. Moc dekuji za reakce.

uhz
23. čer 2016

@be_yourself Candivac muzu jedine doporucit, po neustale se vracejicich mykozach jedina vec, co pomohla. Cca za ten druhy cyklus uzivani tusim. Predtim jen vsemozne cipky a masticky a prd z toho. V tehotenstvi teda nevim, nevidim ale duvod, proc by mel skodit, je to jen probiotikum.. ale radeji se preptej.

be_yourself
autor
23. čer 2016

@uhz Diky moc za reakci, muzu se zeptat jak casto jste ji mela. Zacinam treti cyklus a spise zhorseni.

g_m
23. čer 2016

@be_yourself Candivac mi mykozu podstatne zlepsil. Vzdycky jsem ho brala nejak pul roku a pak chvili pauza. Ale nejvíc a na pořád pomohl Mycomax - řekla jsem si o něj doktorce, protože je jen na předpis a mám pokoj už tři roky úplně...

evulina77
23. čer 2016

@be_yourself byl mi doporučený strouček česneku prošitý nití, aby šel vytáhnout, prý to funguje a může si i těhotenství

be_yourself
autor
23. čer 2016

@evulina77 Taky jsem slyšela, ale mám 25 dní před termínem.. tak už se bojím cokoli aplikovat.. ale mykózu jsem řešila před těhu i teď.. :-/

uhz
23. čer 2016

@be_yourself Tahla se mi tak dva roky opravdu snad co mesic, dva, porad dokola jsem prelecovala. Ted v tehotenstvi je cele telo asi vice rozhozene, bohuzel. Kazdopadne bych se snazila omezit sladke a takove ty kvasinkotvorne veci, ono je to vse se vsim, snad se to zlepsi i porodem. Neni mozne, ze to i vraci nazpet partner? Ten by se mel prelecit taky...

evulina77
24. čer 2016

@be_yourself známá to právě začala používat před porodem a fungovalo to a na základě toho mi to doporučila

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru