Časté motání hlavy a nevolnosti v 32. týdnu těhotenství

ancickahyksova
8. lis 2016

Ahoj všem.Od včerejška me hrozně trápí motani hlavy.Ať už ležím,sedím nebo stojím,prostě mě to chytne.Navíc mi je špatně od žaludku,z predvcerejska na včerejšek jsem prozvracela celou noc.Dnes už je to o fous lepší,ale stále nic moc...Nevolnosti jsem měla do 20tt,potom a klid a teď to jede znova :( Jsem jediná? Celej den jenom ležím,když mě teda syn nechá.U něj toto vůbec neznám,sice nevolnosti také do 20tt,ale potom už to bylo nádherné těhotenství 🙂

lajla
8. lis 2016

@ancickahyksova ano znám...hodně pít, motání hlavy tlak, krční páteř...?berete dost magneska? S tím může souviset i ta nevolnosti.... každopádně to vždy odeznělo a pak za pár dní znovu v menší či větší míře, mžitky před očima se k tomu sem tam taky přidaly

ancickahyksova
autor
9. lis 2016

@lajla magnesium moc nedám,bývá mi po něm ještě hůř.Jediné co mi pomáhá,tak je perlivá magnesia.Dr mi předepsal magnosolv,ale jakmile ho vypiju,jde okamžitě ven....Také mě napadlo,že to mám od zad.Hlavně pořád zvedám syna,tak můžu být i ,,zatahaná´´ .Díky za radu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru