Co s ucpaným nosem v 18tt?

karolinafm
26. bře 2014

Všechny moc zdravím... jsem v 18tt a asi 3 dny jsem šíleně nastydlá a mám ucpaný nos. Nemůžu spát, do toho chytám záchvaty paniky že se udusím a to je pak horor. Celkově od mala špatně nesu ucpaný nos a nevím si teď bez kapek vůbec rady. Zkoušelja jsem inhalovat eukalipt, ale u toho mám pocit, že se udusím. Vůbec mi nejde se nadechnout, ani jednou nosní dirkou. Mám Vincentku a mořskou sůl do nosu Quixx, ale to mi nepomáhá. I když to do nosu láduju pod tlakem, tak se nechce oducpat. Jsem zoufalá, je to jako mít v nose nalitý beton. Do toho jsem včera podstupovala odběr plodové vody, takže jsem ještě ve strachu abych nepotratila ☹
Prosím nevíte někdo, jak se toho zbavit? Měla jsem doma drtečky kapek Olynth a Muconasal a i když se to nesmí, tak jsem si v zoufalství stříkla. Teď už ale kapičky nemám a manžel mi je odmítá koupit ☹

janikas85
13. bře 2018

Za mě je nejlepší RymaStop od Dr,Weiss...je sice hnusný,ale fakt protáhne. Je vhodný pro těhotné a kojící.

ginnyw
13. bře 2018

Souhlasim, s janikas85. RymaStop je nej. Boli to jak cert, ale funguje!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru