Covid ve 3. trimestru. Měla jste některá a bylo vše v pohodě?

9. říj 2021

Dobrý den.
Prosím, měla jste některá Covid na začátku 3.trimestru a bylo vše v pohodě?
Už 3 dny jsem bez chuti a čichu, ale nic jiného mi není. Žádné teploty, rýma ani kašel.
Bojím se o miminko 😭

petramana
9. říj 2021

to bude v pohode pokud ti jinak nic neni 😉

lenula02
9. říj 2021

Urictě to bude dobrý. Mimcu vadí hlavně vysoké teploty, pokud ti nic fyzicky není tak je v pohodě i mimi 🍀❤️

pampeliska1313
9. říj 2021

Pozor akorát na teploty. 🙂

miki19
9. říj 2021

Neboj se, bude to v pohodě. Já měla covid ve 2.trimestru (bolest hlavy, zvracení, ztráta čichu a chuti). Pokud není horečka je to OK. Moje dcerka 7m je zdravá bez problémů 🙂

martulka88
9. říj 2021

Já jsem prodělala Covid na konci těhotenství - 38tt - jako každý rok zánět nosohltanu - pouze rýma a bolest v krku. Kvůli tomu mi posunuli CS a o syna jsme přišli, ale Covid nebyl příčina. Snaž se odpočívat a pokud nebudou teploty, mělo by to být ok. Ale určitě by to měl vědět gynekolog.

alex97
9. říj 2021

Měla jsem Covid v tom nejhorším a to je na začátku.
U porodu jsem řešila se sestrou.A řekla mi že dost maminek s Covidem i rodily..A to dítě nic nemělo..
Jen to budete mít napsané ve zprávě že jste prožila Covid.

zuzickan
12. říj 2021

Já prodělala covid na přelomu 7. a 8. měsíce, bylo to náročných 10 dní - bolest v krku, rýma, bolesti hlavy, neskutečná únava a slabost a strašně špatně se mi dýchalo, nemohla jsem se jakoby plně nadechnout, v noci jsem měla pocit dušnosti, musela jsem sedět u otevřeného okna a dýchat ledový vzduch (konec listopadu)... chuť a čich jsem ztratila jen asi na tři dny... neměla jsem tedy horečky, z těch jediných jsem měla strach, ty nejsou pro miminko v bříšku dobré.... a hodně se mi zhoršily jaterní testy, až hrozilo, že bude muset miminko ven dřív, ale srovnalo se to do měsíce, malá se narodila přesně v termínu a je zdravá, bude mít 9 měsíců

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru