CS 5 ve 25tt

pajapajinka
18. led 2018

Ahojky, jsem trochu vyplašená protože mi na posledním vyšetření moje dr. naměřila vysokou hodnotu CS, začínají se mi otevírat porodní cesty 😐 Doteď bylo vše v pořádku a najednou takový skok.Beru magnezko a mám dodržovat klidový režim. Ani nevím, jestli můžu aspoň něco uvařit a skočit na pár minut ven s pejskem 😕A jak ležet,na boku na zádech nebo je to jedno? Měly jste to některá také tak? A jak to dopadlo?Mám docela obavy, aby se s malým něco nestalo 😶

aklin
18. led 2018

Nemam zkusenost. Podle zkusenosti, ktere jsem vycetla, by jsi mela co nejmene chodit, dat nohy nahoru.

verinka88hb
18. led 2018

Měla jsem v 28. týdnů CS 3 a doktor mě chtěl poslat do nemocnice, což jsem odmítla, jsem hodně akční člověk, takže pro mě to bylo hrozné, ale nedalo se nic dělat. 3 týdny jsem ležela doma, nohy nahoru, jen se najíst, na záchod. Po kontrole se naštěstí nic nezhoršilo, takže už jsem opět šla do práce (sice jen na týden, musela jsem odmaturovat se studenty), pak už jsem nastoupila na mateřskou a po kontrole bylo pořád CS3, takže už jsem to odpočívání nehrotila, chodila se psem, uklidila jsem, ale už to prostě nebylo to vražedné tempo. Jo, já na sobě nic nepozorovala, bylo mi dobře, ale holt to asi člověk na sobě nepozná. Rodila jsem 3 týdny před termínem, praskla mi voda, ale malá byla v pohodě. Takže se šetři a uvidíš na další kontrole. Držím palce!

mari90
18. led 2018

@pajapajinka kolik meri cipek? A tvrdne ti bricho? Asi to tedy neni tak.hrozne, kdyz te neposlal do nemocnice, ono to cs je takove nic vypovidajici

pajapajinka
autor
18. led 2018

Děkuju všem za podporu ☺Budu se co nejvíc šetřit,taky si říkám, že kdyby to bylo až tak vážné,byla bych už v nemocnici a to si neumím představit 😐 Mám nemocného pejska, druhého z útulku, který je na mě upnutý,takže v nemocnici to bych asi zešedivěla ☺ K tomu šéf za mě nemá náhradu, tak ještě musím nějak pořešit práci 😶Ale nechtěla bych malého nějak ohrozit, takže opravdu jen nejnutnější věci.Bricho mi netvrdne,jen mě občas tak dole píchne,ale jinak jsem byla až do teď úplně v pohodě.V průkazce mám délka hrdla 47 mm,to bude asi ono,ale není u toho datum.

mari90
18. led 2018

@pajapajinka 47 mm je uplne super delka, ja toho casu mela asi. 33mm a nikdo nic nerikal, verim, ze bude vse dobre, ale urcite vice odpocivat

pajapajinka
autor
18. led 2018

Snad je to aktuální údaj,ale myslím že minule jsem to ještě v průkazce neměla. Doufám, že bude vše ok, říkám si hlavně žádné nervy, ať to nezhorším,ale známe to😉

kaja2016
18. led 2018

@pajapajinka Dělej, co ti řekla doktorka hlavně, tady to nikdo nemůže vědět líp než lékař, co tě vyšetřovat, klidový režim znamená přesně co? Vezmi telefon a zavolej tam, nikdo ti hlavu za to neutrálně. -)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru