Doktor neviděl gestační váček, hCG 855. Je ještě šance?

lorellin
26. srp 2016

Dobrý den, také přidám dotaz. Menses jsem měla 12.7. A 22.8. Mi dr. Potvrdila tehu s tím že je to ještě malé a asi viděla jen dutinu. Tento týden jsem trochu splnila tmavou krvi tak jsem dnes šla pro.jistotu do nemocnice kde mi dr. Řekl že je to asi zamlkly potrat že nevidí gestacni vacek. Hcg mám 855. Myslíte že je ještě šance že to bude ok?ke své dr jdu v pondělí a asi mě z toho klepne a směřuje se s tím že je asi konec. ..?díky za názory. ...

rejni
26. srp 2016

@lorellin můj Dr mi řekl, že gestační váček jde vidět ve většině od 1000 jednotek.. Neboj, určitě se ještě objeví, držím palečky ❤

lorellin
autor
26. srp 2016

Ten doktor dneska mi řekl že v této fázi by to už mělo být vidět. ...bojím se zamlkleho potratu...

jaresska
27. zář 2016

Budu držet palce, mě ve 4 týdnu dle ms, řekl dr dle UZ bez známek těhu....v 6 týdnu prázdý váček a ted v postýlce odpočívá syn 🙂
taky jsem zažila i zamlklý, záleží jestli cítíš těhu příznaky....

urtica
27. zář 2016

@jaresska Někdo příznaky nemá vůbec, já měla až od 6tt.
@lorellin Podle mě je šance veliká.

jaresska
27. zář 2016

No já taky nějak velký neměla, jen jsem prostě cejtila že jsem v tom a pak najednou jsem měla divnej pocit, že nic....a na kontrole to dopadlo špatně no a u syna mě jen děsně bolely prsa....tak já tak nějak vždycky poznala těhu bez testu, intuice

lorellin
autor
27. zář 2016

Hm u mě to skončilo SAMOVOLNÝ potratem a v pátek mi k tomu ještě praskl levý vejcovod s mimodeloznim těhotenstvím.....hold jsem vyhrála jackpot.....

jaresska
27. zář 2016

To mě moc mrzí....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru