Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Donosily jste prosím zdravé dítě při nízkém PAPP-A?

anyna1992
27. bře 2016

Dobrý den, jsem v 16tt a mám PAPP-A 0,482 mom a zajímá mě, jestli jste někdo měl stejný problém. Děkuji

krakala
27. bře 2016

Já měla nižší hodnoty, ale nevím kolik. Doktor mě na to upozornil, ale nijak se to během těhotenství neřešilo. Dítko v pohodě, jen při narození trošku podměrečné. I placenta byla menší. Ale mimi prospívá v pohodě.

andysebesta
27. bře 2016

Ja jsem mela PAP-A par desetinek pod normou a hnaly me na plodovku.Myslim tim z genetiky.Muj lekar mi rikal, ze mi nemuze nic vyvratit ani potvrdit, rozhodnuti ze je na nas.Ale vzhledem k tomu, jakou maji normu a jaky byl muj vysledek mu to pripadalo zbytecne.Byla jsem na plodovce uz u druheho a taky bylo vse ok(tam nam vysel Down).Plodovku jsme radsi absolvovali, sice jsem nechtela, ale bala jsem se möznych nasledku a asi uz bych nebyla do konce tehu klidna.Ale Misanek je naprosto v poradku,je to dablik a z kluku snad nejvetsi podes a dablik🙂)).Jestli neplasi vas gynekolog, nejstesujte se.Uzivejte si tehotenstvi a teste se na miminko 😉

anyna1992
autor
27. bře 2016

Mě jen doktor říkal že sCreening je Celkově negativní, ale že to bude hlídat v průběhu těhotenství. A ješt+ k tomu mám nízko plaentu :-/

kvakuska
27. bře 2016

@anyna1992 jak teď mimčo rychle poroste, tak placenta se při roztahování dělohy může vytáhnout nahoru 😉

anyna1992
autor
28. bře 2016

@kvakuska Děkuju za uklidnění snad jo 🙂

k4tk4h
29. bře 2016

@anyna1992 Ahoj, já měla tak nízké hodnoty, že měv Genetu strašili samovolným potratem. A mám krásného ročního synka. Hodně zdravíčka a štěstí. Katka

monikagurthova
29. bře 2016

@anyna1992 s tou placenou klid, měla jsem ji také dole a nakonec se vytáhla. Jak bude deloha růst tak půjde nahoru 🙂

anyna1992
autor
29. bře 2016

Děkuji za samé pozitivní příspěvky 🙂

terry1512
29. bře 2016

@anyna1992 měla jsem v prvním těhotenství hodnotu kolem 0,245 mom a mám doma zdravou donosenou dceru.

anyna1992
autor
29. bře 2016

@terry1512 Děkuju a blahopřeju k holčiče =)

Sem začni psát odpověď...

Odešli