Duo stent. Máte některá?

evulikxxl
30. říj 2023

Ahoj holky, máte zkušenost s duo stentem. Mě zavedli ve 27 tt stent ale po 10 dnech bolesti jsem šla na výměnu, do dnešního dne jsem měla klid, ale teď ve 32 tt mě stejným způsobem bolí druhá ledvina nedej na to že mám po 3 antibiotika 😢😢tak se ptám má některá v obou ledvinách stent a jaký to je.. Předem děkuji za odpověďi 🌷😢

fyii
31. říj 2023

@evulikxxl mela moje kamaradka a rikala, ze porod proti tomu byl za odmenu. Asi 3 roky po porodu byla na operaci ledviny.

zizkmi
31. říj 2023

@evulikxxl ja jsem stent nemela, ale pracovala jsem na urologii. Bohuzel, jak se v tehu meni pomery v brise, tak je muzes citit. Nekdo je nesnese, ale zase bez nich byt porad na ATB v horeckach. Urcite je neprijemne oboje

lucinkabarunka
7. lis 2023

@evulikxxl Já mám stenty od 15. července.V obou močovodech po operaci kamenů z obou ledvin. A říkám, kdybych věděla s čím se po narkóze probudím, nikdy bych na to nešla. Věřím, že má někdo práh bolesti vysoký, ale já k nim rozhodně nepatřím. Taková bolest šílená, nic nechtělo zabírat. A po 4 dnech vyndali cévní a první čůrání bylo, jako kdyby mi ty ledviny tahal někdo z těla ven. Měsíc byl opravdu příšerný, ani chůze, ani čůrání bolest, bolest. Druhý měsíc o trochu lepší. Teď teprve 3 měsíc jsem si zvykla, že nikam nechodím jen doma a na dvoře, protože oba v mocaku při chůzi dřou a pořád se chce na malou. Na WC člověk musí opatrně, protože to někdy stále šílené bolí od ledvin, ta moč jak odchází. Teď v pátek v 7. hodin ráno jdu mám jít na vytažení stentů. Strašně se toho bojím. Nechtěli mě uspat, že je to zbytečný.Ale já po tomhle co jsem si prožila, už tu bolest nechci zažít. A ať mi neříká někdo kdo to neměl, že to nic není... Jen ten kdo to měl a zažil to, může říct že to bude ok. Ale co jsem mluvila s lidmi, co na tom bylo, nikdo neřekl, že to bylo v pohodě, ale naprostá hrůza. Tak nevím, jak to v pátek zvládnu. A to ještě už jsem měla 3 antibiotika. Vždy je nález v moči, co ty stenty mám a moč musí být čistá, jinak to nechtějí vytahovat. Nechci Vás strašit, nebo tak něco, ale musí každý ten, co tvrdí že je to v pohodě kdo to neměl, vědět, že to v pohodě není. Vám přeji ať jste brzy zdravá a vše proběhne v pořádku 🍀🍀🍀

evulikxxl
autor
12. lis 2023

@lucinkabarunka No právě, já ho mám na půl roku, moč tmavá a při močení mě to nutí tlačit, každej říká že to už vydržím ale kolikrát opravdu brečím při močení 😢😢 A hlavně ani nevím jaký to bude u porodu který mě čeká za 5 týdnu, ano bojím se toho sem srab 🤔😢😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru