Hematom 5+2tt. Máte zkušenost?

konikovka91
24. lis 2023

Ahoj holky. Chci se zeptat na Vaše zkušenosti. Včera jsem byla na pohotovosti pro krvácení. Podle mimi jsem 5+2, Miminko má 4,55mm a tluče mu srdíčko. Bohužel mi Dr našla hematom. Dostala jsem Utrogestan a Ascurutin a mám naprostý klidový režim. Dr mi řekla že je to momentálně 50 na 50. Že je vše v pořádku, ale záleží na tom jak se mi hematom vstřebá. Jsem z toho na palici. Miminko bych si moc přála a mám velký strach co a jak bude dál.
Chci se optat na Vaše zkušenosti. A popřípadě rady jak zamezit nejhoršímu.
Moc děkuju

gbp
24. lis 2023

@konikovka91 taky sem mela na zacatku hematom. dostala sem to co ty a vse bylo v poradku. odpocivej 😊👍

krisstina93
24. lis 2023

Mě hematom praskl, ale až v druhem trimestru, prasknout takhle v začátku, tak by to byl konec. Hlavně dodržuj ten klidový režim, ty začátky jsou proste 50:50 i bez hematomu.

konikovka91
autor
24. lis 2023

@gbp ležím a ležím.... Děkuju... Jsem z toho na palici úplně... Asi není nějaká další rada jak se ho pomoci zbavit ?

konikovka91
autor
24. lis 2023

@krisstina93 Děkuju... Ležím, jdu jen na WC a pro něco k jídlu.... Ale pořád krvácím... Tmavou starší krví. Tak nevím jestli to je dobře, nebo ne ....

misha31
24. lis 2023

@konikovka91 tak jako krvaceni urcite neni vporadku, muze to "splachnout" mimi. Ale minimalne do 12tt je to proste vzdy bud anebo. Drzim pesti, at se udrzi 🍀

gbp
24. lis 2023

@konikovka91 me dr rikala, ze je potreba aby se vstrebal, aby se neutrhnul, to by pak sebou mohl prave vzit i mimco. drzim palce 👍

kkkt
24. lis 2023

@konikovka91 me prasknul hematom v 11tt. Brala jsem stejne leky, vse jsme zvladli 💪. Me bylo receno hneda = starsi jde z hematomu. Ale zaroven me taky rikali, ted je to na miminku jak zabojuje. Drzim palce 🍀

konikovka91
autor
24. lis 2023

@misha31 😥 děkuju ......

konikovka91
autor
24. lis 2023

@kkkt Taky mi bylo řečeno, že pokud to není čerstvá krev že je to v rámci možností v klidu. Děkuji moc.... Tak moc bych si miminko přála...... Ale mám strach .... 😑 No nechám to na miminku

skororozvedena
24. lis 2023

@konikovka91 měla jsem hematom 3x, vždy na konci 1.trimestru. Dvakrát to dopadlo dobře, jednou to skončilo spontánním potratem. Hematomy se mi vstřebaly , ale trvalo to k*revsky dlouho. Rozumím Ti, taky jsem to prožívala těžce. bohužel, opravdu to moc neovlivnis. Modlí se nebo vysilej přání do vesmíru... Anebo si říkej,ať se stane to nejlepší pro všechny. Nikdy nevíš co by kdyby a příroda je moudrá, aspoň většinou. Držím palce!

sami28
24. lis 2023

Mela jsem hematom dvakrát. Jednou to dobře nedopadlo, bylo to hodne zakrvácené uvnitř, i když já jsem nekrvacela, tak prestalo tlouct srdicko v 9tt. Ted jsem měla hematom podruhé hned od začátku a vstřebal se az v 12tt 🙏. Většinou to dopadne dobře, ale já se na to snažila neupinat po špatne zkušenosti 🤷‍♀️

krisstina93
24. lis 2023

@konikovka91 jestli krvacis, tak už praskl. Muze to mimco vyplavit. Ale třeba je to bojovník a zvládne to 🙂 já krvacela fakt masivně, museli mě hospitalizovat. Pak sem měla klidový režim ještě dva měsíce, až ve třetím trimestru sem mohla aspoň chvíli ven.

martulka88
24. lis 2023

@konikovka91 Měla jsem hematom od 10 do 20tt. Ascorutin a Utrogestan. Teď mi spinká naše odměna v postýlce <3 Musíš vydržet, odpočívej a prostě ber to tak, že pokud to miminko tady má být, bude s vámi i dále. Věř mi, že vím, o čem mluvím. 🍀

konikovka91
autor
25. lis 2023

@martulka88 děkuju moc.... Ležím a ležím ... Po tabletách mi je teda zle, ale co bych pro Mimi nevydržela ... Spinim hodně tmavou krví, tak doufám že je to v rámci možností v pořádku. Kontrolu mám až 5.12. nevím jak se toho dočkám.... Den mi připadá jako týden .... Věřím v dobrý konec ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru