Krvácím v 11. tt. Uklidníte mě, prosím?

22. únor 2021

Upřímně jdo si spíš pro útěchu. Brečím tady jak pitomá.jsem 11tt a zhruba tři dny jsem měla růžový výtok, ale přes noc se rozjelo krvácení, spíš tak na intimku. Jela jsem tedy ráno na pohotovost a tam vše v pořádku srdíčko bije miminko se hýbe placenta v pořádku prý je dobře umístěná jen je umístěná trochu víc dole a to může způsobovat krvácení, dostala jsem Ascorutin a mám mít klidový režim. Jenže teď po cestě domů zase mazec krve intimka úplně plná krve. Tak tady teď ležím v obýváku mám klidový režim a říkám si jestli to vůbec všechno přečkáme. Moc jsme si přáli 2. Dítě a jestli o něj přijdeme tak se snad na to už vyprdnu, protože nám to dlouho nešlo, nakonec jsem otěhotněla až po hormonální léčbě.....
😢😢😢😢😢

palja
22. únor 2021

To je mi líto. Znám pár případů, kdy to dobře dopadlo. Zkus být v klidu a odpočívat. Moc držím palce ať je to dobré 🍀💞

alyssa1
22. únor 2021

Taky jsem krvacela (docela dost, tak na 2-3 klasicke vložky), tuším v 10. nebo 11.tt a ted mi tady sedi dvouleták na gauci. Jeste to muze mit dobrý konec💜

autor
22. únor 2021

@alyssa1 děkuji za naději ♥️

luca_34
22. únor 2021

Snad to vyjde. Držím palce.

aneta_v
22. únor 2021

Švagrová krvácela do 5. měsíce, jednou hematom, jednou něco jiného, pak už ani nevěděli proč. Má zdravého dvouletého kluka 😉 Držím palce

babe_lka
22. únor 2021

Já jsem skončila dvakrát na pohotovosti s se spinenim i krvácením a zatím vše v pořádku, bylo to také kolem 10. týdne, ascorutin mi zabral a od ze doby byl klid.

autor
22. únor 2021

Děkuji za naděje 🙏♥️

lalen1
22. únor 2021

Krvacela jsem také, muze to byt tou placentou nebo se objeví hematom.. U me se to opakovalo celé těhotenství a všechno dopadlo dobře ❤️

makovice88
22. únor 2021

Take jsem krvacela, byla jsem si 100% jista, ze potratim. Brala jsem Utrogestan, klidovy rezim a vse v poradku. Urcite to bude v poradku..Mne na pohotovosti tenkrat rekl opravdu "empaticky" doktor, ze az mi bude tect krev po stehnech, tak to bude teprve prusvih 🤦‍♀️

ostravacka999
22. únor 2021

Špinila jsem u obou dětí hodně. U prvního fakt hodně červená krev 10-12tt, odešla jsem z práce a šla k lékaři, vše bylo v pořádku, dali mi nějaké léky na udržení, vše bylo v pořádku poté.
U druhého jsem špinila, šla jsem na pohotovost, pro jistotu, zase bylo vše ok a opět léky.

Držím pěsti, ať je vše ok!

autor
23. únor 2021

Tak bohužel. Právě jsem porodila/potratila 😢 děkuji všem za slova naděje

marta_kovar
23. únor 2021

Drž se, je nás hodně co toto bohužel zažilo ale vím, že to ti teď nepomůže 😢❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru