Hematom a odtržení plodoveho vejce od stěny

frejaa
4. pro 2018

Zdravím holky, chtěla bych se zeptat, zda se s tím někdo setkal, vím ze je spousta diskuzí ale doktorka mě včera tak vyděsila ze se nemůžu moc uklidnit. Jsem 8+1 podle ultrazvuku plod roste dobře, srdíčko roste, ale vlivem hematomu došlo k odtržení plodoveho vejce od stěny a kolem je hematom a doktorka říkala ze to nevypadá vůbec dobře. Tak ze mám tabletky a klid na lůžku a za týden kontrola. Ze prý údajně praskla nějaká cevka. Když jsem odcházeli chtělo se mi brecet a ona ze viděla i horsi situace a nakonec to dopadlo dobře, ze nezbývá než čekat, mate někdo podobný příběh ? Děkuji za info. Nekrvacim ani nespinim zatím.

lucifux
5. pro 2018

Ahoj, já s hematomem v děloze potratila. Ležela jsem s tím měsíc ve špitále, abych byla opravdu v klidu. A stejne jsem ve 13tt potratila. Byl to můj třetí potrat v řadě, takže to semnou pěkně seklo. Nechci tě děsit, tobě se ten hematom může klidně ještě vstřebat, ale opravdu jen ležet. Tohle není žádná sranda. Přeji hodně štěstí a ať ti to dobře dopadne.

saminomimino
5. pro 2018

Je to velmi běžné,hematom v to.to týdnů se V Dy ud la tak že se v jednom místě odtrhne plodové vejce a nalije se tam krev,je důležitá velikost hematomu a uložení,nicméně je to vždy buď a nebo,velmi často slycham že to vše dopadlo dobře,jen je to běh na dlouhou trať,já mám hematom od 13tt následkem prasklé cévy při zavrtavani placenty,už s tím bojuju 4 týdny,2x hospitalizace pro masivní krvácení,mezi tím spinim a teď zase ráno i večer krvácím starou krev

saminomimino
5. pro 2018

Hematom se zmensil pak zvětšil naposledy zmensil a hodně,v největší části 1,5cm ale s tím jak teď zase krvácím je asi větší,dnes jedu na kontrolu,nemá to konce,hlavně pozitivní mysl

frejaa
autor
5. pro 2018

Děkuji za odpověď já zatím díky Bohu nekrvacim, tak doufám ze to miminko zvládne.

bubinko1506
5. pro 2018

Ahoj, ja som mala v oboch tehotenstvach hematom. Pri prvom to nedopadlo dobre a o dvojčatá sme prišli. Pri druhom sa hematom po troch týždňoch vstrebal a máme 2rocne dvojcata😀

xvitko13
5. pro 2018

@frejaa ahojky, měla jsem v prvním těhotenství také hematom větší než děťátko a dopadlo to dobře. Ležela jsem a na další kontrole uz se vstřebal. A krvácela jsem i. Neboj se 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru