Jak dlouho jste čekaly na výsledky u Prenatal Veveří Brno?

mamal34
1. říj 2019

Přeji pěkný den, jak dlouho jste čekali na výsledky prvního screeningu? Byla jsem včera na Veveří v Brně a řekli že výsledky budou ještě ten den do 20:00. Přes heslo mi to ale tvrdí že ještě není v systému. Ani dnes ráno tam výsledky ještě nejsou.... Stalo se někomu že se třeba špatně sparovalo heslo? Díky... Jsem nervózní, v mým věku už to není sranda... I když podle utz vše vypadá v pořádku

jituli84
1. říj 2019

@mamal34 Já byla na screeningu tehdy hned ráno, do 17.00 mi volali a druhej den mi přišly výsledky do mailu

mamal34
autor
1. říj 2019

@jituli84 Mě nevolal nikdo, a výsledky si prý mám stáhnout na stránkách kliniky, dali mi heslo. Taky jsem byla dopoledne v 10 a pořád nic 😏

jituli84
1. říj 2019

@mamal34 Aha mě myslím žádné heslo nedali ani, si tam zkus zavolat, to bude nejlepší 🙂 Budu držet palce 🙂

anirij332
1. říj 2019

@mamal34 já jsem tam byla v 10 a došlo mi to v 6 večer, ale nešlo mi to otevřít, mezitím mi stihli volat se slovy:"jak jste se určitě dívala tak vám to nedopadlo nejlíp" vůbec jsem nevěděla, co nedopadlo nejlíp... No během toho hovoru mi to došlo na mail

petulejan
1. říj 2019

Ten den hned volali a dostala jsem i lísteček,kde bylo heslo a hned večer byly i výsledky na mejlu.

mamal34
autor
1. říj 2019

Tak výsledky už mám, zapomněli mi říct že před to číslo už se nepíše to NT 😀 tak mi to řekla do telefonu a hned jsem se dívala... Jsme negativní... 1/11300

mamal34
autor
1. říj 2019

@anirij332 Tak mě nikdo nevolal a s otevřením jsme měli problém. A jak vám to dopadlo? Je to nakonec dobrý?

denisa2406
1. říj 2019

@mamal34 Byla jsem tam teda uz v zari a na zacatku vysetreni, kdyz mne brali krev se me zeptali, jestli chcu vysledky mailem. O heslu nepadlo ani slovo. Byla jsem tam rano a vecer mne volali vysledky na mobil a hned potom to doslo i na email. Urcite bych si tam zavolala.

anirij332
1. říj 2019

@mamal34 ano nakonec ano, měla jsem zvýšené riziko downa, pozvali mě na genetiku a všechno dobré 🙂 pokud vám nevolali tak buďte v klidu 🙂

mamal34
autor
1. říj 2019

@anirij332 Už máme výsledky... 1/11300... V mým věku super

anirij332
5. říj 2019

@mamal34 tak super 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru