Je průjem v 2. trimestru nebezpečný?

Jsem ve 21 tydnu, uz 2 dny mam prujem,je Mimi v nebezpeci? Mam zajit k doktotovi? 😞
speedygon
10. kvě 2013
Já bych zašla. Řádí teď střevní chřipky a ne všechny léky v těhu můžeš. A rozhodně to chce dodržovat dietu a hooodně pít. Při průjmu je velká ztráta tekutin a těch potřebuješ v těhu více....
ange_de_la_morte
10. kvě 2013
Samotný průjem trwající pár dní pro miminko určitě nebezpečný není. Je zde ale riziko dehydratace a w neposlední řadě je otázka kde má průjem půwod ? Zda se jedná o obyčejnou střewní chřipku nebo to může být průwodné něčím jiným. Řešila bych to žiwočišným uhlím ( nejsem si jistá na 100%, ale mělo by být whodné i pro těhotné), jen mně ještě napadá - průjem se můžeš přechodně objewit při zwýšení přijmu magneska ( omlouwám se za ,w,)
berenika39
10. kvě 2013
ano. máš. nejde ani tak o ten průjem jako takový, ale o to, jaký má původ. pokud ti nesedlo jen jídlo a je to hned pryč, ok, nc se neděje. ale může to být virové, může to být nějaká bakterie....nevíš. hlavně jaké léky? určitě bych k lékaři zajela, lepší zbytečně než něco zanedbat.
maca201autor
10. kvě 2013
Dekuju za odpoved, jsem mlada maminka a nemam s tehotenstvim zadne zkusenosti 🙂 🙂 tak se radsi ptam abych neublizila miminku.
domushka
14. kvě 2013
Jsem v 22tt, také mám průjem, bohužel ty bolesti jsou značné a téměř nesnesitelné, bolí mě z toho i pupík 😞 a dost hodně, bojím se aby se něco nestalo malému, polévá mě horko a je mi mdlo....asi to není dobré že? Bolí mě spodek i pro močení,doktor mi řek že se mi natahuje sval u dělohy ale to mi řekl před 2 měsíci a pořád to pokračuje a dost to bolí...Bojím se abych neměla nějaké střevní potíže, třeba zauzlení střev nebo podobné věci 😞

Začni psát odpověď...

Odešli