Krvacanie 6tt

charlot222020
15. čer 2019

Ahojte krvacam uz 5 dni najskor aj krve zrazeniny teraz svetla krv. V nemocnici mi dali diagnozu hroziaci potrat. Nasadili duphaston a ascorutin s tym ze je to na prirode a poslali ma domov. Plod zije aj srdiecko bije. Prosim je tu nejaka, ktora mala tiez vyslovene krvacanie a dopadlo to dobre? Alebo mam ocakavat katdu chvilu potrat :( bojim sa toho neviem co mam cakat.

nikynikol25
15. čer 2019

@charlot222020 Ahojky měla jsem úplně to samé,že mě tekly proudy krve,může to být i hematom.Mela jsem problémy od začátku těhu.Taky my dali ascorutin ale měla jsem i ustrogetan na udržení plodu.Lez aspoň tejden v klidu a max si dojdi na wc nebo udělat pomalu jídlo.Hlavne žádný prudký pohyby,opravdu pomalu.Jinak opravdu lež.Jinak si ten potrat opravdu přivoláš

nikynikol25
15. čer 2019

@charlot222020 a vše dopadlo dobře a teď jsem 33+6tt.A vše je v pořádku.

charlot222020
autor
15. čer 2019

@nikynikol25 tak to sa tesim ze je tam este sanca. Hematon mi mevidel ale mal hrozne stary ultrazvuk divim sa ze vobec videl plodik. Pondelok idem ku svojej gynekologicke tak uvidim ci tam nieco uvidi.

nikynikol25
15. čer 2019

@charlot222020
@charlot222020 jestli plod tam je tak si myslím že to může ten hematom být ale už prasknul,tím pádem krvacis hodně.Ja krvacela 4dny a pak jsem už jen spinila ale hodně dlouho.

charlot222020
autor
15. čer 2019

@nikynikol25 bolel ma velmi bajecnik az take krce a nasledne som zacala krvacat tak mozno to vtedy prasklo. Uz to slabne ale velmj pomaly. Uvidime.

nikynikol25
15. čer 2019

@charlot222020 tak si myslím že to byl hematom,který prasknul.Pokud tam viděl doktor srdíčko tak myslím že to bude ok.Hned bez v pondělí k doktorovi svému a dej vědět jak si dopadla.Ja myslim ze to bude ok a že ti možná i dá utrogestan na udržení,já ho brala až do 3 měsíce.

sweet81
15. čer 2019

Já jsem špinila skoro celý první trimestr a krvácela asi 3x a to jednou fakt hodně, že jsem myslela, že je konec. Teď jsem už v 35+2tt😊
Ale ten první trimestr, byl o nervy, hrozně jsem se bála, že to zas nedopadne. V létě jsem potratila, tak o to větší strach byl. Hrozně jsem se bála, jít i vyčůrat.
Mimi čekáme po IVF, takže jsem první trimestr chodila jen do caru. Když jsem krvácela, píchali mi injekce a pak jsem brala i léky doma abych nekrvácela, ale už nevím jak se jmenovali.
Pak jsem měla klidový režim, fakt jsem jen ležela. Hematom to nebyl a příčina nezjistěna.
Držím moc palce aby to nic nebylo a mimi to zvládlo.🍀

priefi
16. čer 2019

@charlot222020 vzdy je sance. Je to 50 na 50. Muze to byt pouze hematom a mimi muze byt ok. Ale taky zalezi i na umisteni a velikosti hematomu. Nekdy bohuzel i hematom strhne vajicko s sebou. A nekdy se bohuzel jedna o potrat. Nezoufej. Ja jednou mela v 7tt sp a pak to vyslo, avsak dr.rekla, ze nevi, z ceho krvacim, hematom sel videt az na dalsi ko.

panbaf
17. čer 2019

@charlot222020 ahoj, jak to vypadá? Já jsem další příklad krvácení - asi v 8tt jsem začala hrozně krvácet, vzhledem k tomu, že jsem měla za sebou 2 potraty tak jsem jela do nemocnice s tím, že je po všem, ale srdíčko synovi bilo o stošest.. neměla jsem žádný hematom, nikdo nevěděl proč krvácím a primář mi nedával moc naděje čímž mě ještě víc rozhodil. Po 3 dnech mě pustili domů a pořád jsem krvacela, po pár dnech to ustoupilo a syn už má 5 let. Jo a nebylo to rozhodně žádné špinění, denně jsem prokrvacela cca 4 vložky. A další měsíc znovu a další znovu a další znovu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru