Krvácení v těhotenství. Máte zkušenost?

kacous001
1. pro 2022

Ahoj chtěla jsem zeptat zda nemá někdo zlušenosti. Jsem 8+3 dneska rano jsem zacla krvacet. Tak jsem utikala doktorce nastesti znama. Miminko v poradku , srdicko krasne tluce. Dostala jsem predepsany leky a dostala jsem injekci a klidny rezim( mam doma rok a pul syna takze klid to moc nejde ale snazim se) Ale po injekci asi tak 1 i 2 furt krvacim. Cipek je v klidu, hematom taky nic. Nema nekdo zkusenosti? co mu pomohlo a co by tak slo? Diky

lencaa11
1. pro 2022

@kacous001 bohužel víc už nelze je to začátek TT to je na přírodě už léky a klid dodržet a uvidíte držím palce hlavně odpočívat hodně ☘️☘️

kacous001
autor
1. pro 2022

@lencaa11 Děkuji ja jsem vcera strasne pretahla :( byla jsem vecer uplne vyrizena a vecer to zaclo trochu bolesti v podbrisku a rano krvaceni

lencaa11
1. pro 2022

@kacous001 tak teď hlavně klid ať vše se dá doporadku a mimco je v pořádku ☘️☘️

ivivi
1. pro 2022

ja krvacela, kdyz jsem byla nemocna. Pravdepodobne mi to zpusobily atb. Protoze jsem je vysadila a v pohode. Ale i tak mi dr radeji dala leky. Brala jsem ascorutin a ted jeste stale beru Gynprodyl. Jeste tyden bych mela. Ale fakt mi pomohlo odpocivat. Nekdo ti nemuze pohlidat? Ja tehdy marodila jeste s tou nemoci, tak jsem byla doma. Ale byla jsem domluvena s dr, ze pokud bych krvacela i po nemoci, tak budu do konce 1. trimestru doma. Ale nastesti klid. Tak drzim palce

jjasmina
1. pro 2022

@kacous001 bohužel s krvácením nemám dobrou zkušenost no, je to buď anebo

kacous001
autor
5. pro 2022

@ivivi Tak ja prestala ve ctvrtek a uz jsem jenom lehce spinila kdyz jsem pretahla a musela syna zvednou vazi 13 kg😂Tak to je s nim obcas narocny. Po krvaceni jsem hned jela do nemocnice nastesti vse pohode maly vyrostl srdicko jsem videla tak snad dekuji

ivivi
6. pro 2022

@kacous001 to bude dobre. Ja vyla tehdy v 9. tydnu a v nemocnici ze me neudelali div ne hysterku. Rekla jsem si, ze tam teda nerodim ani nahodou.

lucikmazlik
11. únor 2023

Ahoj děvčata chtěla jsem se zeptat jsem v 10 týdnů těhotenství.snazim se jíst zdravě a zároveň co miminko potřebuje. Chodím na procházky a těhotenské plavání. Vše bylo v pořádku až do včerejška kdy jsem začala špinit ( trošku hnede krve 😔) samozřejmě mě vzal strach a zajela jsem do nemocnice kde mi bylo řečeno že mám slabou cévní stěnu a dostala jsem recept na vitamíny které jsem musela objednat protože u nás jsou vyprodané dnes jsem ale začala krvácet ne že by nějak hodně ale chvilkami trošku . Doktor mi řekl že se uvidí v pondělí co a jak mi řekne moje doktorka .ale já se bojím trošku preci jen mi už je 33 let a chtěla bych aby malé první bylo v pořádku

lucikmazlik
16. únor 2023

Ahoj děvčátka měla jsem problém v neděli jsem hodně krvácela a bohužel o miminko přišla 😔v pondělí jsem byla na zákroku :( chtěla jsem se zeptat do teď stále hodně krvácím ,bolí mě břicho a v podbřišku .dneska bodavá bolest je to normální po tom zákroku

helen_h
16. únor 2023

@lucikmazlik A to jsi tedy byla ještě na revizi, přestože proběhl spontánní potrat? Krvácení několik dní je možné, ale ne zas nějak přehnaně silné. Bolest taky může být, ale spíš nárazově, ne neustálá a nemělo by se to zhoršovat. Pokud by se objevila teplota, okamžitě zajedte do nemocnice

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru