Lízátka proti nevolnostem, máte zkušenost?

luj89
28. lis 2016

Ahoj, ráda bych se spíš ze zvědavosti chtěla zeptat na zkušenosti se zázvorovými lízátky pro těhotné. Mě teda nejenom že nezabraly, ale naopak jsem po nich zvracela. Dnes se mě na ně ptal gynekolog a prý v poslední době pomalu neslyší nic jiného. To samé lékárnice mi řekla, že si na ně hodně těhulí stěžuje. Prosím, připište jen svou vlastní zkušenost. Děkuji 🙂

vercakolca
28. lis 2016

Ahoj, já už mám naštěstí to nejhorší za sebou, ale na začátku těhu jsem si je taky koupila a musím souhlasit. Přijdou mi strašně přeslazená, takže se mi dělalo ještě hůř než bez nich. Mnohem víc mi pomáhalo čerstvé ovoce a žvýkací bonbóny.

kajulda
28. lis 2016

Mě teda nepomohly ani u jednoho těhu☹

lucie594
28. lis 2016

Mě pomohli ihned...da se říct ze po prvním lizatku bylo lépe..ale samozřejmě když si dáte lízátko na lačno tak vám bude zle...to je jak kdybyste se hodně napila jablečného džusu..👍

sunrain
29. lis 2016

Ahojky já mám ty co vypadají jako normální lízátka.vůbec necítím chuť zázvoru a zatím mi 2x pomohly jednou ne ale to mi bylo hodně špatně.na slabší ranní nevolnosti pomáhají.a právě že na prázdný žaludek mi pomohly a pak se musím hned nasnidat. Ale je to u každé jinak.taky mě lékárnice odrazovala. Mě teda hůř udělaly i homepatika, kterým za normálních okolností dost věřím. Jsem 14 tt tak snad už se dočkám konce nevolnosti.

lucie594
29. lis 2016

Pro ty nešťastné - ještě jsou úžasný čípky Torecan ;) jsou ale jen ba předpis

mrazulkav
29. lis 2016

Já si šla do lékárny pro něco na bolavý žaludek po jídle a lékárnice mi dala lízátka. Moc jsem jim nevěřila, mám je zařazené k té nevolnosti... Ale kupodivu mi pomáhají, aspoň z toho nejhoršího...

takyjedna
29. lis 2016

Mela jsem zazvorove bonbony na nevolnost. Byly mi absolutne k nicemu. Vycucala jsem bonbon a sla jsem zvracet... Ja myslim, ze tehuli, ktere je opravdu spatne, zadna lizatka nepomuzou... To je jenom takovy placebo.

kacenka115
29. lis 2016

já si je dávala po obědě, hlavně mimo domov, protože to mi bývalo nejhůř. A když jsem si dala jedno preventivně hned po obědě, tak mi pak nebylo špatně vůbec nebo míň jak obvykle. Vždycky když jsem někam šla, tak lízátko do kabelky a hotovo. 🙂

amandee
3. pro 2016

Já na ně slyšela kladné ohlasy od dvou těhulí ale mě osobně taky nezabraly:/ ale ani hůř mi nebylo🙂

nuggett
3. pro 2016

Mě nějak moc špatně nebyvalo.. Spíš žaludek na vodě a slabost....a na to mi pomáhalo cucnout si studeneho sladkého piti...a ze sladkého jidla jsem jedla jenom ty lízátka a ty mi pomohly ale u mě to možná bylo nízkou hladinou cukru 😊 měla jsem gravipop.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru