Máte v pupečníku jen dvě cévy? A znamená to pro vás něco?

veronika182
20. kvě 2015

Holky je tu některá, která má/měla v pupečníku jen dvě cévy? A znamenalo to pro vás něco? Řešili to? Sháním informace, na netu toho moc není.

hakanka
20. kvě 2015

měla kamarádka, holčička je úplně v pořádku. Držím pěsti i vám.

hajanik
20. kvě 2015

Kamarádka to měla u obou dětí a taky jsou v pořádku. Při prvním těhotenství měla nějaké vyšetření navíc, při druhém už nic navíc. Jen ke konci těhotenství se musí častěji na UTZ, jestli je mimi dostatečně vyživované.

bajana
20. kvě 2015

Mala známa, neviem, či o tom vedela dopredu, ale rodila dokonca doma, s manželom...dieťa porodila v plodovom vaku (alebo niečo také - proste bolo ešte v tých blanách)...pôrod bol pre ňu úžasný zážitok 🙂 takže žiadne komplikácie

schnek
20. kvě 2015

bývalo tu o tom téma

petrolenka
20. kvě 2015

Já jsem měla dvě cévy v pupečníku, strašili mě, že bude mít malá srdeční vadu. Ale po pár testech, říkali, že vše bude dobré.. A bylo. 🙂 Vše v pořádku. Ono hlavně záleží, jaké dvě cévy jsou... dvě přivádí živiny a jedna odvádí - snad je průšvih, kdy chybí ta, která odvádí.. Ale určitě to dobře dopadne, zvlášť, když o tom vědí a hlídají to. Držím palečky, aby vše bylo jen a jen dobré. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru