Měly jste menstruaci a přesto byly těhotné?

lucinka56
22. bře 2007

me zajima, jak se rika, ze muzeme menstruovat a byt tehotne..... nevim , ale je tady nekdo takovy? a pokud ano, jak silna ms byla?

diky za odpovedi

sisstin
22. bře 2007

len: a nejde to taky jenom u žen, co mají pravidelný cyklus? To jsem někde slyšela 😕

klarec
22. bře 2007

Jo HA je trochu na ... ale už je tolik druhů že se určitě dá najít co nedělá takovou paseku. Ale i já se budu snažit to řešit jinak.

len
22. bře 2007

Kdepak, tohle je vhodné pro všechny, akorát těm s nepravidelným cyklem chodí ovulace nepravidelně, takže si musí dávat pozor delší dobu. Ale jakmile proběhne ovulace, 2-3 dny potom je neplodá jakákoli ženská (s libovolně nepravidelným cyklem), vajíčko vydrží oplodněníschoplné nějakých 16-24 hodin 🙂

sisstin
22. bře 2007

len: no..pro me je to dost neproveditelné..když by se mělo měřit za stejných podmínek a ve stejném čase 🙄

len
22. bře 2007

Jasně, to je na zvážení, já netvrdím, že je to vhodné pro každého 🙂 Jdu domů, mějte se 🙂

sisstin
22. bře 2007

len: pa a hezký zbytek dne 😉

katarina82
22. bře 2007

Lucinka56, já jsem mrchu měla. Ale takovou slabou a asi jen tři dny, ale nebylo to jen špinění, bylo tam i trochu čisté krve.

apricots
23. bře 2007

já měla první dva měsíce!!!

lucinka56
autor
23. bře 2007

Holky dekuji za odpovedi, je videt, ze se tady sesly rozumne zenske, Len to podle me dosti vycerpavajicim zpusobem popsala a musim rict, ze s ni na 100% souhlasim...
Jeste k MS... holky, ja ji mam dosti bolestivou, a pada ze me doslova hnus..., takze ty co tvrdi ze mely MS pri tehu, tak urcite nemely krece ( bez brufenu ani tuk) ( a to prasky nejim) a urcite z nich netekly doslova hrudky... Takovou MS mam ja kazdy mesic...a mit slabou Ms nebo jen spineni, tak vim, ze toto normalni MS neni... tak asi tak...

DIKY VSEM

apricots
23. bře 2007

no křeče sem neměla, ale to už se mi stalo víckrát, že sem měla slabší podivnou menstruaci a nebyla sem těhu...a hrudky ze mě nepadaly nikdy, to u mě obvyklé není

len
23. bře 2007

Ještě opačná zkušenost - MS mívám první dva dny hodně silnou (vč. velkých kusů sliznice), další dva dny celkem velké krvácení a pak ještě den špinění. No a minulý cyklus - den silného krvácení a pak NIC. Kdybych neměřila BT, řekla bych si, že se jednalo o anovulační cyklus, popřípadě bych v koutku duše začala doufat, že jsem přesto těhu, ale BT se chovala naprosto vzorně - po ovu stoupla, před MS klesla a po MS se držela vzorně dole, takže jsem věděla, že jsem na 99% ovulovala a na 99% těhu nejsem, přesto byla MS pouze jednodenní a pro mě značně atypická.
Dnes jsem byla v CARu a paní doktorky jsem se na to ptala - závěr byl, že mi v tomto cyklu asi nenarostla sliznice. Takže přesto, že jsem v pohodě ovulovala a neotěhotněla jsem, MS nebyla téměř žádná, čili pouze ze slabé nebo velice neobvyklé MS se těhotenství automaticky soudit nedá 😒

dasty
24. bře 2007

ahoj holky 🙂 Já jsem se synem měla jednodenní menses a dost silný a druhý den nic vůbec,ale strašný bolesti břicha,druhý den jsem odjížděli do Itálie a já každé 3hodiny co byla zastávka lítala zda se to zase rozjede a nerozjelo 🙂 Bylo to 3měsíc po Ha a přesně 29den kdy jsem to měla dostat a dostala.A syn je toho důkazem.Tak klidně měsíc dva může být menses ,ale nevěřím,že by byl třeba 4denní a hodně. ☹Te´d se snažíme a nic,ale čím dýl je to tím víc jsem paradoxně v poho 😉 První měsíce jsem lítala pro testy apod ,teď jedu 11měsíc a poslední 3 měsíce jsem nějaká neuvěřitelně klidná.Jinak Len i všem ostatním snažilkám přeji v brzké době //.

gabbi
24. bře 2007

Holky mamina kdyz cekala brasku tak 3 mesice regulerne menstruovala. V jejim pripade to nejde spojovat s HA, protoze v te dobe o ni nemeli zeleneho poneti... Takze je to opravdu mozne. Kdyz mi to rikala tak jsem koukala jako bagr do mysi diry a nebyla jsem sama 😲
Je ale pravda, ze tohle je mizive procento, kteremu se to stane a rozhodne bych se timhle nestrestovala 🤐

kitka123
25. bře 2007

Ahoj holky, tak me meskala MS 10 dni, uz jsem myslela ze jsem tehu, ale pak jsem to dostala po 40 dnech, normalni prubeh jako vzdycky. No ale bylo mi porad nejak divne, po dvou tydnech jsem si udelala pozitivni test a nasledovne mi doktorka potvrdila 7 tt. HA jsem nebrala 2 roky pred otehotnenim.

krista
13. led 2009

ada80 • 1d • 5. listopad 2007 v 10:02
Zajímalo by mě zda jste některá z vás měla menstruaci a i přes to jste byla těhotná.

zuzan • 1d • 5. listopad 2007 ve 12:52
Ada80, mě se to bohužel stalo a nedopadlo to dobře - měla jsem pozitivní těhotenský test, ale začala jsem špinit a krvácet...Nakonec se jednalo o mimoděložní těhotenství... Nechci tě strašit, ale radši zajdi k doktorovi, jestli miminko na ultrazvuku uvidí v děloze - pro jistotu... Ale je tady spousta holek, co menstruovala třeba i do třetího měsíce těhotenství, tak snad se některá ozve... Já osobně bych ale určitě dala přednost lékařské prohlídce...Držím palečky

jankatr • 1d, 26tt • 5. listopad 2007 v 16:01
ahoj ado, mě osobně se to až tak moc netýká, když jsem taky kapku zakrvácela - ale tomu se nedalo říkat menstruace - prý to bylo spíš odloučení druhého embrya (jsem po IVF )
Ale mám dvě známé, kterým se to stalo - měly až do třetího měsíce normální MS, a vím že nás na to už i kdysi na škole upozorňovali že se to může stát. Ale v každém případě s tím doktorem bych neváhala. Aspoň budeš v klidu. 😉

Ahoj Zuzi - na tebe už jsem dlouho nenarazila, jak se vede? Jestli chceš písni mi do IP
Já teď čekám na výsledek 3.IVF - 13.11. mám testovat, tak snad to bude šťastné datum.

ada80 • 1d • 5. listopad 2007 v 17:59
Já jsem totiž po kratším zpoždění menstruaci dostala, ale pořád je mi jako na zvracení a jsem unavená tak nevím jestli přece jen nejsem těhu.Zítra jdu k doktorovi.

jankatr • 1d, 26tt • 5. listopad 2007 ve 21:34
určitě si tam zajdi aspoň budeš vědět na čem jsi a budeš v klidu 😉

vilca • 1d • 5. listopad 2007 ve 21:46
Ahoj ado, a těhotenský test sis dělala? To je podle mě nejjednodušší. Já jsem v prvním těhotenství menstruovala do 3. měsíce. No a teď mám pocit, že je to stejné. Bývá mi špatně, mám citlivější prsa, celkově je mi divně. Menses mi skončil před 5 dny, ale dneska jsem si dělala test a byla tam ta druhá čárka jen nevýrazná. Tak taky nevím... K doktorovi jdu až za 14 dní,tak si ještě zkusím udělat test a budu muset vydržet 🙂 Tak držím palce 😉

ada80 • 1d • 6. listopad 2007 v 08:13
ahoj Vilca dneska jsem byla na krvi a na další odběry mám jít 26.11. tak stejně nevím nic.Ty jsi těhu to se máš 🙂

dasty • 2d • 6. listopad 2007 v 08:27
ahoj Adu,já jsem to měla při prvním těhu 🙂 .Měla jsem dost silnou mršku jeden den a druhej den jak když utneš jen hrozný bolesti do podbříšku/zrovna jsme jeli do Itálie busem/ani mě to nenapadlo a vidíš už je našemu bejbátku 3,5roku. 😉 😉

ada80 • 1d • 6. listopad 2007 v 08:38
ahoj Dasty já mám ms od soboty, ale už mi připadá, že mi končí a to jí mívám 6 -7 dní. A pořád je mi špatně a jsem tak unavená tak nevím nevím. Co myslíš?

jankatr • 1d, 26tt • 6. listopad 2007 v 08:40
aduš a kdy se dovíš výsledek té dnešní krve? Já myslím že už by to mohlo být poznat? 😉

dasty • 2d • 6. listopad 2007 v 08:43
adu:no podle mého teď těhu jsme na tom stejně.Je mě zle a jsem unavená.Adu mě se na tt objevilo tenkrát u prvního mimíska až za 14dní od té mršky.jelikož jsme mimíska chtěli,měli jsme testy i v Itálii a ty po 7dnech od tý jednodenní mršky neukázali nic.Až když jsme přijeli po 14dneech,zkus počkat na těhu test tak týden.Já vím je to těžký člověk to chce vědět hned.A hlavně každé těhu je jiné,teď se mě u druhého miminka ukázalo na tt 17den od ovulky a měla jsem jen 2dny spoždění.tak moc držím pěsti 😉

ada80 • 1d • 6. listopad 2007 v 10:17
jankatr - prej se na ty výsledky ptát nemám jsou jen pro doktora.Dasty- tak myslíš, že mám zkusit test?Měla jsi taky hlad a když si chceš něco vzít tak se ti udělá blbě?Mě dělá špatně každej oder at je to jídlo, nebo parfém, nebo cigaretový kouř prostě se mě pořád navaluje. ☹

miranel • snž • 6. listopad 2007 v 10:22
Ahoj holky,
já byla dnes taky na testu, ale už od neděle krvácím a dnes mám i děsné krče. Ve 13h si mám zajít pro výsledky, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Moc tomu nevěřím

ada80 • 1d • 6. listopad 2007 v 10:24
Miranel a jinak je ti dobře? A měla jsi zpoždění?

miranel • snž • 6. listopad 2007 v 10:29
až na to, že mám křeče v podbřišku, pobolívají mě prsa, jsem hodně unavena...jenže to může mít za následek i utrogestan, který beru. MS jsem dostala přesně podle kalendáře na den ☹

ada80 • 1d • 6. listopad 2007 v 10:50
Miranel ja jsem testla i přes to že mám ms a samozřejmě nic.Ale blbě mě je taky pořád tak nevím.

ada80 • 1d • 6. listopad 2007 v 16:24
Miranel tak jak dopadl test?Doufám, že je všechno v pořádku.

miranel • snž • 6. listopad 2007 v 19:07
ahojky, test byl negativní ☹ Přišla jsem a musela jsem to vyspat...teď už se cítím líp, smířila jsem se s tím

miruskaaa • 1d • 7. listopad 2007 v 16:26
ahojte holky i ja se uz 4 mesice snazim s pritelem o mimco v patek bych mela dostat mrchu tak sem zvedava... ☹

icek • snž • 7. listopad 2007 v 16:35
Ahoj holky, tak to jsme na tom stejně, s přítelem se snažíme 4 měsíce a zatím nic. Teda Mrchu mám dostat dnes, zatím nic. Čich mám děsně citlivý, prsa mě taky pěkně pobolívají a jsem přecitlivělá, brečela bych i při písničce 😲 . Test jsem prubla už včera večer, ta druhá čárka tam byla tak nepatrná, až skoro žádná, ale byla tam!

miruskaaa • 1d • 7. listopad 2007 v 18:11
icek:tak to ti drzim palecky i ja se s pritelem snazim o miminko uz 4 mesice ale zatim nic no tak nevim v patek bych mela dostat mrchu ale zatim mi neprijde ze bych ji mela dostat a to uz me par dni predem poboliva bricho a ted akorat v utery me bolelo v podbrisku ale to jen odpoledne chvili tak nevim kdyz budu mit spozdeni tak si hned udelam test a snad tam budou // 🙂

miruskaaa • 1d • 15. listopad 2007 v 17:14
icek:tak jak ses na tom ty ja mela pred tydnem dostat mrchu a jeste nic tak nevim nechci si delat zbytecny nadeje tak radeji jeste chvili pockam az prijede pritel tak si udelam test 🙂

lucianas • snž • 16. listopad 2007 v 18:03
Icek - gratuluji ke //, i když byla nepatrná. Ale věřím, že by už dnes byla o něco patrnější. Nezkoušela jsi test znova?
Miruskaaa, kdy si budeš dělat testík? Snad se ti tam objeví //, držím palečky!!!!

miruskaaa • 1d • 16. listopad 2007 v 19:24
lucianas:dekuji jeste pockam az dojede pritel a pak si udelam test 😉

aliva • 23. listopad 2007 v 08:55
Ahojte,
chcela by som sa Vás spýtať či má niekto podobnú skúsenosť ako ja..
Tretí deň mi mešká, ale včera večer som myslela, že prišla - ale zatial je to iba veľmi slabučké špinenie..U mňa je to neobvyklé, ešte sa mi to nestalo.
Ale naviac, pravdnepodobnosť že som v tom je podľa mňa malá /aj keby som to chcela/lebo "na ostro" sme to riskli minulý mesiac iba raz, a partner nevyvrcholil do mňa..ale zase stať sa môže..

chrisula
16. led 2013

chci vam jen říct,že ja při menstruaci mam pozitivni testy ,hcg 204.musim čekat zda se zvyšši hcg,nebo to měsičky odplavi.zitra budu vědět.nešlo ještě vděloze nic vidět,ale vyloučila mimoděložni těhotenstvi.pomohl mi nosifol,brala jsem ho 3 měsice.zažila jste některa to co ja??a dopadlo to dobře??? 🙂

romuaska
11. únor 2013

@chrisula ahoj jak jsi prosím dopadla???

chrisula
17. únor 2013

@romuaska no hcg pak klesalo...nemusela jsem na revizi,tak budeme zkouset znovu

verca61
5. čer 2013

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat..27.5 jsem měla pohlavní styk, pátý den na to tedy 2.6 jsem dostala MS..kterou jsem měla dostat až 8 den v měsíci..3den po pohlavní styku mi začlo být divně..dokonce jsem i zvracela..měla jsem trošku vyšší teplotu, bolesti hlavy..a bolení v podbřišku..při MS mě vždy jen boleli vaječníky..vzala jsem si ibalgin a po hodince bolesti vaječníku byli pryč a při MS se už bolesti nedostavily ted po tomto styku mi je zle až do dnes už je to týden co je mi zle. Menstruci jsem měla jen 2 dny a třetí den jsem jen malinko špinila ..pak už nic :// zítra si chci udělat těhotenský test ..a pak gynekolog .. myslíte že bych mohla být těhotná ? :// vždycky jsem měla menstruci silnou a měla jsem jí vždy 6-7 dní ..:/ a ted tohle no ta nevím :/

ivca87
6. čer 2013

Ahoj, tak já třeba jednu MS měla, i když jsem byla už těhotná. Byla normálně silná, jen o něco málo kratší, než obvykle..

darlly
3. čer 2014

Ahojte potrebuji Vaši radu. Asi budou moje otazky hloupe, ale proste potrebuju mit jistotu. Se svym pritelem jsem meli nechraneny p. styk na konci ledna, ale vcas prerusil. Tak jsem si myslela ze je nesmysl ze bych byla tehotna, ale pak jsem cetla, ze i tak je mozne otehotnet. Tak jsem se zacala bat, ale jelikoz uz je cerven a ja si nevsimla zadnych priznaku ( i kdyz nekde holky psly , ze byly tehotne bez priznaku)a ms mam ( pravidelnou ne, ale to jsem nikdy uplne nemela... Nekdy prijde o 1 den dyl, nekdy o 5 dni driv)... A to same u ms, nekde psaly ze ji maji i kdyz jsou tehotne. Takze potrebuji vasi radu jestli je moznost, ze bych tehotna byla. Zasla bych si koupit tehotensky test, ale nemam odvahu :D diky za radu.

ivana1276
17. čer 2015

Dobry den, kdyz jsem byla pred 11lety tehotna, tak jsem vubec nevedela, měla jsem menstruaci první dva mesice,normalne,az kdyz neprisla, zasla jsem na gynekoloii a paní doktorka mi oznámila, ze jsem maminka a jsem v 10 tydnu...Ivana..takze se i tohle stava.

bzoucek
29. zář 2015

Ahoj, obracim se na vas s prosbou o vas nazor. Zhruba pred tydnem a pul jsem byla cca 11 DPO a zkousela jsem si delat test a byl negativni. Minuly tyden mi zacala menstruace, ale byla takova jina, nic me nebolelo, jen jsem byla unavena a podrazdena. Vcera mi MS skoncila a ja si dnes zkusila udelat test a je pozitivni. Myslite ze bych mohla byt opravdu tehotna? S pritelem si miminko moc prejeme a po roce snazeni by se na nas usmalo stesti. Dekuji

luciepisek
8. lis 2015

@macu.k a dělala sis těhu testík prosím? jestli ano , co ukazoval? určitě později už pozitivní vysledek, ale je možná taková kuriozitka? spíše výplod mé hlavy nynější, zda je možné , že jsi těhu, máš normálně menses a test neg. ? myslím na to hodně, protože už jedno děťátko mám, o druhé jsem bohužel přišla a proto se bojím, abych náhodou zase nepřišla o mimisko.na gyn. jsem se informovala a tam mi řekli , že by tam semnou toho moc nevymysleli , že mám kdyžtak přijít až přestanu mít menses,...nezlob se prosím, že se ptám. být znova maminkou - byla bych ráda - jen mi děsí další spontáání potrat...tehdy jsem krvácela měsíc a ládovalli mi hormonama na zastavení, říkám si kdyby to nedělali, že by se to těhu dalo zachránit.... :(

luciepisek
8. lis 2015

@luciepisek pred ms hnede spineni jeden den ano 2 dny nic pak zase ano az naruzoveni a došlá MS s jednim dnem spozdeni .priznaky tehu mam urcite jen vsugerované .ale ptam se proto, ze to spineni se mi nikdy pred MS nestalo .kazdopadne mudr. Navstivim tak i tak.jen jestli je tu nekdo takovy, komu se stalo neco podobneho ? Test neg. Kazdopadne tak to mozna nema cenu se trapit ze :(

ppejskova
8. lis 2015

Podle utz jsem prý otěhotněla 3 dny před MS(neměla jsem úplně pravidelný cyklus,kvůli zdr.potížím) , která normálně pak proběhla, jen o trochu slabší než obvykle... Takže jsem se to vlastně dozvěděla až když ta další už nedošla 🙂

pavlinpaj
8. lis 2015

Moje mamka u me i brachy mela prvni tri mesice ms a uplne normalni jako kdyby tehu nebyla. A Ja u dcery mela ms prvni mesic normalni jako vzdy a druhy jen spinila. Takze mozne to je 🙂

macu.k
19. lis 2015

@luciepisek test jsem si nedělala, vůbec jsem netušila, že bych mohla být těhotná 🙂 Každopádně Kubíkovi bylo v pátek 9 let, takže on je fakt taková naše kuriozitka 🙂

nikkus31
10. dub 2016

@bzoucek tak co, jak jsi dopadla?

milujicimamina
19. kvě 2016

Ahoj je to tedy mozne? ja jsem mela jeden den silnejsi krvaceni a den pred a po jen spi eni ale sla v tom krvaceni i sliznice a dnes uz 5 dc a na testiku dusik

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru