Náhlé osypání na prsou a krku v těhotenství

Holky prosím vás, před chvílí jsem si všimla, že mám velké červené fleky na psou a začíná se mi to rozlézat po krku a už vidím flíčky i na ramenou.je to červené a trochu mě ta místa pálí.Pořádně mě to vylekalo, vůbec nevím co by to mohlo být a mám strach 😞 Uklidňuji se že mám možná jen alergii na tílko, které jsem měla na těle.....Máte s tímto nějakou zkušenost?Děkuji předem všem.
kim
8. kvě 2008
Ahoj Hani,mě se objevily veliké rudé flíčky, jakoby puchýřky, bylo to i podlité vodou na břichu, ale tak 3 týdny před porodem!!!Bylo to šílený, v noci jsem se budila, jak to svědilo, musela jsem to pořád drbat, což bylo ještě horší!!Nikdo mi nedokázal vysvětlit, co to je, prý se to prostě v těhu někdy stává!!!No ale nevím, zda to normální je, mě to pak teda ještě pokračovalo po porodu, když jsem chytla alergii na jejich povlečení a osypala jsem totál celá po celém břichu, zádech, na rukách a částečně na stehnech 😢 bylo to šílený!!!!Počkej pár dní, zda to zmizí a kdyžtak skoč na kožní, ale určitě to nic dramatického nebude, neboj!!!!
jitulka1985
8. kvě 2008
Hani mně se asi v 9tt objevila vyrážka na rukou, na dlaních a na prstech, nejdříve jsem si myslela že je to z jaru nebo nějakého mýdla, ale furt se mi to rozlejzalo, tak jsem šla na kožní a Dr. mi na to dala nějakou mastičku a říkala že v těhotenství se ekzémy a různé vyrážky objevují hodně často, tak se neboj, jak píše Kim - nic dramatického to nebude!Ted se mi to občas znovu zas objeví ta vyrážka.Nemůžu se toho furt zbavit.
hankakynclovaautor
8. kvě 2008
Holky děkuji za uklidnění, mně to fakt strašně vyděsilo, tohle se mi ještě nestalo.Furt to pozoruju a zatím to nijak nechce mizet, není to ani světlejší, tak uvidím, kdyžtak si opravdu dojdu na kožní.Jste hodný, díky za rady a hlavně uklidnění 😉
kim
8. kvě 2008
Já teda na kožní problémy trpěla i před těhu a teď po porodu je to taky dost bídné, dá se říct, že horší!!!Holt daň za mimísky 😃

Začni psát odpověď...

Odešli