Oteklá pochva v těhotenství, co to je?

antenkaaaaa
26. lis 2016

Jsem v 37 týdnu těhotenství a před 2 dny mi otekla pochva a v horní části se mi udělali pupínky. Svedí to a obcas ne tam píchne. Nemůžu se pořádně utřít a ani ohnout. Nevíte co to je? 😢

julif
26. lis 2016

Jaké používáte mýdlo? Může to být třeba alergická reakce.. Nebo parfémovaný toaletní papír.. Měla jsem to nedávno.. Právě z toho mýdla.. A to mi to nikdy nevadilo. Jsem 17tt... Mazala jsem to Canestenem ono to přestalo svědit a během dvou dnů to bylo pryč. Nebo mě ještě napadá, že to můžou být i zarostlé chloupky..

antenkaaaaa
autor
26. lis 2016

Nedávno sem začala používat Lactacyd pro citlivou pokožku..

julif
26. lis 2016

Nemůžete to mít z toho? Já měla tenkrát nějaké hygienické mýdlo a pálelo mě jako prase..

lajla
26. lis 2016

Oplach rosalginem, pomůže velmi rychle
Plus to vypadá i na kvasinky, takže pokud jste zavřená kupte si gynocaps

antenkaaaaa
autor
26. lis 2016

Je to možné protože od te doby co ho používám tak mě tam víc svedi tak sem to prestala používat a teď se stalo tohle když sem se s tím umyla nedávno.

julif
26. lis 2016

Já si kupovala mýdlo v penny.. Jmenuje se Laura a na to, že jsem háklivá teď fakt na vše.. Tak tohle jediné mi teď momentálně vyhovuje

luj89
26. lis 2016

Já bych neexperimentovala a šla na gyndu. Může to být cokoliv, tak ať si to ještě nezhoršíš ;).

drakenn
26. lis 2016

Pupinky nebo puchyrky? Bacha na herpes..

antenkaaaaa
autor
26. lis 2016

Pupínky. Herpes? To je pohlavně přenosná nemoc a já spím jen s přítelem a to jen fakt zřídka kvůli miminku.Vpondělí hned zajdu na gyndu.

drakenn
26. lis 2016

Herpes neni pohlavne prenosna nemoc! Herpes nebo take opar se muze vyskytovat na ruznych mistech.. Na rtech i uchu, tvarich.. Jde o virovou infekci .Bohuzel se nekdy prenese na pohlavni organy.. Napr rucnikem ci pri ociste..

antenkaaaaa
autor
28. lis 2016

Tak to byl herpes,predepsali mi prášky tak snad to zabere.. bolí to hodně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru