Oteklé ruce a nohy. Čím to můžu zlepšit?

milly333
30. čer 2007

Ahojky,
potřebuji poradit...jsem v 36.tt a začali mi dost otékat ruce a nohy a cítím v nich i takové nepříjemné mravenčení což se pak projevuje nejvíce ve spánku v noci!nevím čím to je a čím bych to mohla zlepšit!prosím poraďte!díky

jancip
30. kvě 2012

V těhotenství mně natíkaly pouze ruce. Po porodu byly ruce dobré, ale natekly mi hodně nohy. V porodnici říkali, že je to normální. Za pár dnů to samo zmizelo. Nyní mám 3 měsíce po porodu a cítím lehké otoky znova. Není to ani moc vidět, ale cítím to i na rukách i na nohách. Dokonce jsem během 1 týdne přibrala 2,5 kila, i když bych řekla, že jím stejně. Takže to spíš připisuji zadržování vody v těle. Čím to může být?

andulka444
30. kvě 2012

Ahojky, chtěla bych vás o něco poprosit. Moc by mi pomohlo v rámci mé seminární práce, kdyby jste se koukly na tento dotazník.Zabere to jen 2 minutky.Týká se to krémů proti striím.
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fo...

kikunka
21. čer 2013

Ahoj, potřebovala bych poradit před 2 dny mi sundali dlahu z nohy, měla jsem podvrtnutý kotník. Jenže to pořád hodně bolí a natéká mi noha pod prsty. Chtěla bych vědět jestli je to normální a odezní to samo, nebo jestli s tím znovu někam zajít? Děkuji za odpověď.

evickaa121996
12. zář 2014

Ahoj holky mám stejný problém. Otíkají mi kotníky i ruce,ale pravý kotník víc než ten levý.. Ani masáže a máčení ve vodě nepomáhá. Předem díky za radu. Jo a jsem 37tt.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru