Parvovirus v těhotenství. Zkušenost?

90bobisek90
12. srp 2020

Prosim vas, jsem ve 23tt a dnes mi volali z genetiky, ze mam v sobe parvovirus. Zacalo to vetsim mnozstvim plodove vody, proto mi brali krev a zjistili toto. Navic mam mene zeleza, tak mam brat tablety. Mate nekdo zkusenost? Az v pondeli mam volat lekari, driv neni v ordinaci a ja do te doby asi zesilim, jelikoz samozrejme myslim na nejhorsi a to ani nevim, kdy se mu prijdu ukazat 😔

cysticka
12. srp 2020

Pri parvoviroze je anemie normalni. Nicmene zkusenost nemam a ani neznam nikoho kdo ji mel. Zkusenost mam jen u psu.
Chapu tvoje momentalni stavy... nevydrzela bych tak dlouho cekat a zasla bych na konzultaci, alespon k obvodnimu. Pro uklidneni, vypovidani...
Hodne sil 🍀

90bobisek90
autor
13. srp 2020

@cysticka k obvodnimu uz ani nestiham zajit, mam ji daleko.. Na netu taky nic moc informace a prijde mi, ze to opravdu moc maminek nemelo. Tak mi asi nezbyva nez jen doufat..

palja
13. srp 2020

@90bobisek90 já jsem teď vycetla v nějaké diskuzi, že maminka musí být předána do rizikové poradny a být sledována.

90bobisek90
autor
13. srp 2020

@palja jojo, to jsem taky cetla, tak jsem zvedava, co se mnou bude. Volala jsem pro jistotu jeste na gynekologii, sestra mi bohuzel nemohla nic rict, ale pry mam v papirech, ze je to slabe, tak snad to bude v poradku 🙏

palja
13. srp 2020

@90bobisek90 moc vám držím palce, aby bylo miminko v pořádku 🍀💞

90bobisek90
autor
13. srp 2020

@palja dekuji 🙂

evcaaaa
3. srp 2022

@90bobisek90 Ahoj 🙂 Prosím tě, mohla by jsi napsat, jak to dál pokračovalo? ❤️

90bobisek90
autor
5. srp 2022

@evcaaaa ahoj, no nakonec tak, ze jsem zrejme parvovirus prodelala jeste pred tehotenstvim, takze jsem ho mela v tele, ale pro mimco to nebezpecne nebylo. Hodne plodove vody jsem mela zrejme kvuli cukrovce, kterou mi pak zjistili. Takze parvovirus se uz pak neresil. 😉

evcaaaa
5. srp 2022

@90bobisek90 Děkuji za odepsání, jsem ráda, že to dopadlo dobře. Snad i u mě to bude taky tak. Hezké dny ❤️

90bobisek90
autor
5. srp 2022

@evcaaaa hodne stesti, verim, ze to bude v poradku. Jen vydrzet ty nervy kolem... 🍀❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru