Po samovolném potratu hCG stoupá, máte zkušenost?

alenqa
18. dub 2017

Zdravim

po samovolnem potratu v 6tt hcg kleslo ze 700 na 470,pri dnesni kontrole znova stoupa na 530,volali mi z nemocnice,kvuli hospitalizaci.
Setkal se s tim nekdo,mate zkusenosti?co to znamena,mam plasit nebo ne?

tortojs
18. dub 2017

Zřejmě se děloha sama nevyčistila, nebo se jednalo o dvojčata a potratilo se jedno. Každopádně musíš zpět k lékaři a případně podstoupit revizi

alenqa
autor
18. dub 2017

Lezim v nemocnici a nejspíš se jedná o mimoděložní, takže čekání do zítra a uvidim.

adela1991
19. črc 2017

Ahoj, muzu se zeptat jak si dopadla? Ja aktualne v 6tt samovolny potrat. Brali mi kontrolni HCG a bylo vyssi nez pri me posledni navsteve lekare pred prodelanym potratem. At hledam kdekoliv, nikde informace o tom, ze by nekomu HCG po potratu stoupalo?
Jedna se o muj 4 samovolny potrat a trosku se desim co me zitra u doktora ceka. Na revizi nechci ☹

alenqa
autor
19. črc 2017

@adela1991 ahoj byla jsem na revizi,HCG mi taky skákalo nahoru a dolů,tak přišlo na řadu čištění,potom šestinedělí, které jsem nedodržela.ted jsem 7tt a zatím vše vypadá v pořádku😉

adela1991
19. črc 2017

@alenqa dekuju za zpravu a hlavne drzim moc palce at to vyjde! 🙏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru