Pocení a zimnice v těhoten. Mám to hlásit v poradně?

momin
13. bře 2009

Chtela bych se zeptat jestli mate nekdo podobne problemy? me to zaclo az ted ve 38tt. Budim se v noci uplne propocena ale je mi zima. Nevim co to a proc... Do poradny jdu v pondeli..mela bych to hlasit?!

astrane
13. bře 2009

Určitě....to se mi normální nezdá....
Třeba někdo napíše,že to měl,ale já jsem to zatím neslyšela....
A jinak se cítíš dobře,všechno ok?jestli by nebylo lepší se někam radši stavit třeba už o víkendu....
Lepší zbytečně,než něco podcenit....

luckaa
14. bře 2009

Tohle se mi stalo,ale až po porodu,poprvé asi dva dny po porodu v porodnici,v noci jsem se tak třásla,že jsem se bála aby se malá nevzbudila,protože bych ji nezvládla ani nakrmit,musela bych pro sestřičku,pak se mi to stalo ještě několikrát doma a potila jsem se v noci ještě asi půl roku po porodu,byla jsem u Dr. ale nic nenašli.

kalo
14. bře 2009

Já to mívala...vůbec nijak mě to nenapadlo řešit. Prostě jsem to brala jako běžný těhu stav 🙂

momin
autor
14. bře 2009

A preslo vas to teda samo jo?! 😉 ja jenom ze celou dobu nic.. a ted v poslednich 2 tydnech tohle.....

kalo
14. bře 2009

momin: když já měla celé těhu takové podivné stavy, že mi to nepřišlo nic vyjímečného. (Když nepočítám zvýšenou teplotu první půlku těhotenství) Ale vzpomínám si, že toto noční pocení a pak zimnice jsem měla nějaký kratší čas taky takto na konci těhu...Pak to přešlo...nevím...Ale pro svůj klid to řekni svému dr....Třeba ti řekne, čím by to mohlo být 😕 Nechci ti radit, abys to podceňovala...to nee!!! 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru